Witaj w Yoga Beat Studio!

Jeśli szukasz alternatywy dla popularnych siłowni i klubów fitness, Yoga Beat Studio to miejsce dla Ciebie. Nasi trenerzy pokażą Ci treningi dotychczas znane tylko za oceanem. W rytmie najnowszych kawałków będziesz mógł spróbować dynamicznej jogi, czy nowoczesnych zajęć baletowych, podczas których wysmuklisz ciało i oczyścisz umysł. Wyciśniemy z Ciebie siódme poty i doprowadzimy do granic możliwości. Na koniec osiągniesz nieopisany spokój i nie będziesz mógł doczekać się kolejnego treningu.

Założycielka - Karolina Erdmann

Można wytańczyć albo wyśpiewać marzenia, a wyjogować? Udowodnię Ci, że choć nie znajdziesz tego hasła w słowniku, ono rzeczywiście istnieje!

Od zawsze byłam blisko związana ze sportem. Trenowałam taniec, a także uzyskałam tytuł trenera personalnego IFAA.
Z czasem trafiłam na Tarę Stiles i jej metodę – Starala Yoga. Bez dłuższego namysłu, wsiadłam do samolotu i zapukałam do nowojorskiego studia Tary. Po intensywnym kursie, zdecydowałam się zaryzykować i zmienić moje życie.

Otworzyłam Yoga Beat Studio, w którym spotkasz świetną ekipę i przekonasz się, że YOGA nie jeden ma BEAT – czasem rodem z Gwiezdnych Wojen! Stworzyłam dla Ciebie zajęcia, dzięki którym wyrzeźbisz piękne ciało, osiągniesz wewnętrzny spokój oraz nabierzesz siły, żeby podobnie jak ja – zmienić swoje ŻYCIE!

Nasz Zespół

Karolina Erdmann

Założycielka Yoga Beat Studio i autorka metody treningowej Yoga Beat. Wiecznie uśmiechnięta – wulkan energii i optymizmu:) Pasjonatka jogi i fitness, niezmiernie kreatywna – jej trening za każdym razem Cię czymś zaskoczy:)

Dominika Kojro

Joginka i aktorka. W ruchu do zawsze. Skończyła kurs Ashtanga Vinyasy Yogi u Basi Lipskiej, podróżowała do Indii gdzie praktykowała pod okiem Lino Miele. Eksperymentuje sprawdza i stara się łączyć różne formy ruchu, żeby dać Wam wszystko co najlepsze <3

Paulina Rogóska

Instruktorka fitness oraz stretchingu. Doświadczona w intensywnych treningach interwałowych i wzmacniających, ale także strefie wyciszającej i rozciągającej ciało. Uśmiechnięta, motywująca do ćwiczeń i zarażająca pozytywną energią!

Paulina Machaj

Instruktorka fitness uwielbiająca trening funkcjonalny i siłowy, budujący sprawną sylwetkę. W treningu stawia na holistyczny rozwój całego ciała. Prowadzi także treningi personalne dopasowane do potrzeb ćwiczącego.

Agnieszka Lisiecka

Nieustannie uśmiechnięta tancerka specjalizująca się głównie w jazzie i modernie. Ma na swoim koncie liczne tytuły, uczęszczała na lekcje się w najlepszych szkołach świata. W swoich zajęciach przekazuje entuzjazm, płynność i lekkość ruchów oraz przekonanie, że wszystko jest możliwe.

Stefania Chiarelli

Joginka i dawniej tancerka tańca towarzyskiego – w studio prowadzi zajęcia Barre Beat. Związana zawodowo z teatrem – na codzień scenograf Teatru Wielkiego w Warszawie.

Karolina Król

Tancerka, instruktorka tańca jazzowego i miłośniczka Yogi Beat. Przez wiele lat szkoliła się pod okiem cenionych choreografów. Prywatnie spokojna, kobieca i z klasą, na sali ceni ciężką pracę i systematyczność.

Sonia Egner

Tancerka, choreograf, certyfikowana instruktorka pilates. W swoich zajęciach łączy technikę i grację baletu z jogą, pilatesem i fitnessem. Przekazuje pasję do ruchu i świadome podejście do ciała.  Zawsze uśmiechnięta!

Weronika Bartold

Absolwentka Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej w Poznaniu i Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie. Pracowała na wielu scenach w Polsce i zagranicą. Nieustannie się rozwija łącząc taniec z aktorstwem. Ceni pracowitość skupienie i profesjonalne podejście, a przy tym nie brakuje jej dystansu i poczucia humoru.

Katarzyna Klimczewska

Pełna uśmiechu joginka, podróżniczka i założycielka bloga SoulintheBowl.pl. Jej pragnieniem jest pomoc w odnalezieniu połączenia z ciałem i duszą. Uwielbia karmić ruchem, oddechem i pysznym jedzeniem.

Ania Stobnicka

Tancerka, instruktor techniki tańca, a obecnie Barre Beat. Na swoim koncie ma wiele osiągnięć tanecznych w kraju i za granicą. Na zajęciach zwraca uwagę na prawidłową postawę ciała oraz rytm wykonywanych ćwiczeń

Olga Guz

Projektantka i joginka. Skończyła kurs Ashtanga Vinyasa Yogi u Basi Lipskiej i Mateusza Dekera. Uczestniczyła w warsztatach min. Tylora Hunta i Justyny Jaworskiej. W życiu stara się uczynić przestrzeń wokół siebie jak najbardziej przyjazną, a najprostszą drogą jest wejście na matę. Uśmiechnięta, kreatywna i pełna zapału!

Ewelina Kruk

Choreograf, tancerka z wieloletnim doświadczeniem w zakresie tańca klasycznego, współczesnego i jazzu. Pedagog tańca, gimnastyki artystycznej i fit baletu w Polsce i za granicą. Jej celem jest wszechstronny rozwój ćwiczących.

Karolina Banaszek

Instruktorka stretchingu i fitness. Aktorka cyrkowa, tancerka, choreograf, pasjonatka akrobatyki. W Studio prowadzi stretching i treningi oparte o elastyczne gumy. Wiecznie uśmiechnięta optymistka, potrafi zmotywować do intensywnego treningu.

Media o nas

 • Karolina Erdmann z Yoga Beat zachwyciła nas swoją energią i optymizmem. Pokazała nam zajęcia, które nie katują, a dają piękną sylwetkę i dobre samopoczucie.

  Avanti Fit & Beauty
 • Nie znajdziecie drugiej takiej osoby jak Karolina Erdmann z Yoga Beat..znak rozpoznawczy – energia, uśmiech, pięknie wyrzeźbione ciało i sala pełna osób chętnych do ćwiczenia jogi:)

  Shape
 • Karolina Erdmann jest wyjątkową trenerką, nie znajdziecie drugiej takiej..znak rozpoznawczy – energia, uśmiech, pięknie wyrzeźbione ciało i sala pełna osób chętnych do ćwiczenia jogi:)

  ChilliZet
 • Karolina Erdmannn z Yoga Beat to wulkan pozytywnej energii, który potrafi każdego pasjonata sportu zarazić miłością do jogi.

  Radio Czwórka
 • Karolina to filigranowa blondynka z uśmiechem na twarzy. Kocha życie, muzykę, naturę i jogę. Po jogowe inspiracje lata do Nowego Jorku, a playlistę do treningu układa oglądając Gwiezdne wojny i Jamesa Bonda.

  Magazyn Girls Dziewczyny Trenują
 • Yoga Beat opierta jest na założeniu, że jogę możemy modyfikować zgodnie z naszym charakterem i kondycją, co pozawala nam osiągnąć harmonię między ciałem a duszą.

  Magazyn Joga

Partnerzy Studio

Maty do jogi zapewnia

Znajdziesz u nas przepiękne maty, ręczniki i butelki na wodę JOY in me