Witaj w Yoga Beat Studio!

Jeśli szukasz alternatywy dla popularnych siłowni i klubów fitness, Yoga Beat Studio to miejsce dla Ciebie. Jesteśmy szkoła prowadzącą różnorodne zajęcia sportowe. Nasi trenerzy pokażą Ci zajęcia dotychczas znane tylko za oceanem. W rytmie najnowszych kawałków będziesz mógł spróbować dynamicznej jogi, czy nowoczesnych zajęć baletowych, podczas których wysmuklisz ciało i oczyścisz umysł. Podczas zajęć sprawimy, że dasz z siebie wszystko, a na koniec osiągniesz nieopisany spokój i nie będziesz mógła doczekać się kolejnych zajęć.

W Yoga Beat Prowadzimy wyłącznie zorganizowane zajęcia sportowe. Wynajmujemy również nasze przestrzenie na potrzeby wydarzeń, realizacji nagrań i sesji zdjęciowych.

Nasze Szkoły

ul. Kielecka 23

Nasza druga, większa szkoła, otwarta po koniec 2019 r., znajdziecie w niej: dwie sale (które można połączyć w jedną); piękną strefę recepcji i poczekalni; sklepik z akcesoriami jogowymi; przestronną szatnię; 2 tarasy - mniejszy przylegający bezpośrednio do studio (wykorzystywany do wypoczynku) i duży taras na dachu budynku z widokiem na centrum Warszawy (tu w pogodne, letnie dni prowadzimy zajęcia)

ul. Wilcza 46

Nasze pierwsze (a właściwie drugie, pierwszą tymczasową, lokalizację mieliśmy w Hali Koszyki) studio. Zlokalizowane w samym centrum Warszawy na rogu ul. Poznańskiej i Wilczej. Otwarte w 2017 roku, niewielkie rozmiarem ale wielkie duchem wszystkich które je odwiedzają. Składa się z jednej sali, strefy recepcji i szatni. W 2020 roku studio przeszło remont, dodaliśmy m.in. mocną wentylację i klimatyzację, żeby zapewnić Wam jeszcze większy komfort podczas zajęć:)

Założycielka - Karolina Erdmann

Można wytańczyć albo wyśpiewać marzenia, a wyjogować? Udowodnię Ci, że choć nie znajdziesz tego hasła w słowniku, ono rzeczywiście istnieje!

Od zawsze byłam blisko związana ze sportem. Trenowałam taniec, a także uzyskałam tytuł trenera personalnego IFAA.
Z czasem trafiłam na Tarę Stiles i jej metodę – Starala Yoga. Bez dłuższego namysłu, wsiadłam do samolotu i zapukałam do nowojorskiego studia Tary. Po intensywnym kursie, zdecydowałam się zaryzykować i zmienić moje życie.

Otworzyłam Yoga Beat Studio, w którym spotkasz świetną ekipę i przekonasz się, że YOGA nie jeden ma BEAT – czasem rodem z Gwiezdnych Wojen! Stworzyłam dla Ciebie zajęcia, dzięki którym wyrzeźbisz piękne ciało, osiągniesz wewnętrzny spokój oraz nabierzesz siły, żeby podobnie jak ja – zmienić swoje ŻYCIE!

Nasz Zespół

Karolina Erdmann

Założycielka Yoga Beat Studio i autorka metody treningowej Yoga Beat. Wiecznie uśmiechnięta – wulkan energii i optymizmu:) Pasjonatka jogi i movement, niezmiernie kreatywna – jej trening za każdym razem Cię czymś zaskoczy:)

Dagmara Bryzek

Joginka, zawodowa tancerka tańca towarzyskiego w 10 tańcach latynoamerykańskich i standardowych, na co dzień aktorka filmowa i serialowa.

Dominika Kojro

Joginka i aktorka. W ruchu do zawsze. Skończyła kurs Ashtanga Vinyasy Yogi u Basi Lipskiej, podróżowała do Indii gdzie praktykowała pod okiem Lino Miele. Eksperymentuje sprawdza i stara się łączyć różne formy ruchu, żeby dać Wam wszystko co najlepsze <3

Daria Bugdał

Joginka i tancerka, absolwentka Arts University Bournemouth w Anglii, z wieloletnim doświadczeniem scenicznym w stylach baletowym i współczesnym. Zawodowo ceni pracowitość, prywatnie – ciekawość świata i poczucie humoru. 

Agnieszka Lisiecka

Nieustannie uśmiechnięta tancerka specjalizująca się głównie w jazzie i modernie. Ma na swoim koncie liczne tytuły, uczęszczała na lekcje się w najlepszych szkołach świata. W swoich zajęciach przekazuje entuzjazm, płynność i lekkość ruchów oraz przekonanie, że wszystko jest możliwe.

Paulina Machaj

Instruktorka sporotowa uwielbiająca trening funkcjonalny i siłowy, budujący sprawną sylwetkę. W zajęciach stawia na holistyczny rozwój całego ciała. Prowadzi także zajęcia indywidualne dopasowane do potrzeb ćwiczącego.

Weronika Bartold

Absolwentka Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej w Poznaniu i Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie. Pracowała na wielu scenach w Polsce i zagranicą. Nieustannie się rozwija łącząc taniec z aktorstwem. Ceni pracowitość skupienie i profesjonalne podejście, a przy tym nie brakuje jej dystansu i poczucia humoru.

Sylwia Nosarzewska

Fascynatka ruchu, joginka, tancerka, trenerka personalna. Magister Choreografii i Teorii Tańca na Uniwersytecie Muzycznym F. Chopina. Ciągle zadaje pytania o to jak w najbardziej efektywny sposób dbać o swoje ciało i umysł.

Stefania Chiarelli

Joginka i dawniej tancerka tańca towarzyskiego – w studio prowadzi zajęcia Barre Beat. Związana zawodowo z teatrem – na codzień scenograf Teatru Wielkiego w Warszawie.

Wiktoria Reszka

Przez wiele lat zajmowała się profesjonalnie tańcem współczesnym. Od ponad roku jej serce skradła nowa pasja – do jogi i pilatesu. Stara się łączyć wcześniejsze doświadczenie z zajęciami, które prowadzi, aby były one jedyne w swoim rodzaju.

Paulina Rogóska-Wicha

Nauczycielka jogi i stretchingu. Doświadczona w zajęciach interwałowych i wzmacniających, ale także w zajęciach wyciszających i rozciągających ciało. Uśmiechnięta, motywująca do ćwiczeń i zarażająca pozytywną energią!

Michał Nowosadko

Trenuje akrobatykę sportową od 9 roku życia. Wielokrotny medalista Polski. Finalista programu „Mam talent”. Wraz ze swoim programem artystycznym zwiedził prawie cały świat 🙂

Media o nas

 • Karolina Erdmann z Yoga Beat zachwyciła nas swoją energią i optymizmem. Pokazała nam zajęcia, które nie katują, a dają piękną sylwetkę i dobre samopoczucie.

  Avanti Fit & Beauty
 • Nie znajdziecie drugiej takiej osoby jak Karolina Erdmann z Yoga Beat..znak rozpoznawczy – energia, uśmiech, pięknie wyrzeźbione ciało i sala pełna osób chętnych do ćwiczenia jogi:)

  Shape
 • Karolina Erdmann jest wyjątkową trenerką, nie znajdziecie drugiej takiej..znak rozpoznawczy – energia, uśmiech, pięknie wyrzeźbione ciało i sala pełna osób chętnych do ćwiczenia jogi:)

  ChilliZet
 • Karolina Erdmannn z Yoga Beat to wulkan pozytywnej energii, który potrafi każdego pasjonata sportu zarazić miłością do jogi.

  Radio Czwórka
 • Karolina to filigranowa blondynka z uśmiechem na twarzy. Kocha życie, muzykę, naturę i jogę. Po jogowe inspiracje lata do Nowego Jorku, a playlistę do treningu układa oglądając Gwiezdne wojny i Jamesa Bonda.

  Magazyn Girls Dziewczyny Trenują
 • Yoga Beat opierta jest na założeniu, że jogę możemy modyfikować zgodnie z naszym charakterem i kondycją, co pozawala nam osiągnąć harmonię między ciałem a duszą.

  Magazyn Joga

Partnerzy Studio

Maty do jogi zapewnia

Znajdziesz u nas przepiękne maty, ręczniki i butelki na wodę JOY in me