Witaj w Studio!

Jeśli szukasz alternatywy dla popularnych siłowni i klubów fitness, Yoga Beat Studio to miejsce dla Ciebie. Jesteśmy szkoła prowadzącą różnorodne zajęcia sportowe. Nasi trenerzy pokażą Ci zajęcia dotychczas znane tylko za oceanem. W rytmie najnowszych kawałków będziesz mógł spróbować dynamicznej jogi, czy nowoczesnych zajęć baletowych, podczas których wysmuklisz ciało i oczyścisz umysł. Podczas zajęć sprawimy, że dasz z siebie wszystko, a na koniec osiągniesz nieopisany spokój i nie będziesz mógła doczekać się kolejnych zajęć.

Witaj w Studio!

Jeśli szukasz alternatywy dla popularnych siłowni i klubów fitness, Yoga Beat Studio to miejsce dla Ciebie. Jesteśmy szkoła prowadzącą różnorodne zajęcia sportowe. Nasi trenerzy pokażą Ci zajęcia dotychczas znane tylko za oceanem. W rytmie najnowszych kawałków będziesz mógł spróbować dynamicznej jogi, czy nowoczesnych zajęć baletowych, podczas których wysmuklisz ciało i oczyścisz umysł. Podczas zajęć sprawimy, że dasz z siebie wszystko, a na koniec osiągniesz nieopisany spokój i nie będziesz mógła doczekać się kolejnych zajęć.

Studia

ŚRÓDMIEŚCIE

ul. Wilcza 46, Warszawa

Zlokalizowane w centrum Warszawy na rogu ul. Poznańskiej i Wilczej, otwarte w 2017 roku jako pierwsza stała lokalizacja Yoga Beat. Niewielkie rozmiarem ale wielkie duchem wszystkich osób, które je odwiedzają

 • 1 Sala ćwiczeń
 • Klimatyzacja i wentylacja
 • Recepcja i poczekalnia
 • Szatnie z toaletami i prysznicami
 • Sprzedaż odzieży i akcesoriów

MOKOTÓW

ul. Kielecka 23, Warszawa

Zlokalizowane w willi na Starym Mokotowie, otwarte w 2019 roku. Przestronna, starannie zaprojektowana przestrzeń. Latem otwieramy dwa tarasy - na pierwszym wypoczniesz, a na drugim możesz podziwiać piękne widoki na centrum Warszawy podczas ćwiczeń

 • 2 Sale ćwiczeń (łączone w jedną)
 • Klimatyzacja i wentylacja
 • 2 tarasy
 • Przestronna recepcja i strefa relaksu
 • Szatnie z toaletami i prysznicami
 • Sklep z odzieżą i akcesoriami

Zespół

Karolina Erdmann

Założycielka i trenerka

Założycielka studio i autorka metody treningowej Yoga Beat. Wulkan energii i optymizmu, zawsze uśmiechnięta - jej trening za każdym razem Cię czymś zaskoczy:)

Agnieszka Lisiecka-Nowosadko

Tancerka specjalizująca się głównie w jazzie i modernie. W swoich zajęciach przekazuje entuzjazm, płynność i lekkość ruchów oraz przekonanie, że wszystko jest możliwe.

Paulina Boniecka

Trener medyczny i instruktor zajęć grupowych. Uwielbia trening funkcjonalny i siłowy, w zajęciach stawia na holistyczny rozwój całego ciała.

Weronika Bartold

Tancerka, aktorka, instruktorka. Ceni pracowitość skupienie i profesjonalne podejście, a przy tym nie brakuje jej dystansu i poczucia humoru.

Patrycja Wasiak

Tancerka i choreograf. Instruktorka tańca jazzowego, zouka brazylijskiego, stretchingu, rolowania. Uwielbia nieustannie poszerzać swoją wiedzę w różnych obszarach.

Natalia Łoniewska

Kocha ludzi i pracę z nimi. Ukończyła szkolenie instruktorów Yoga Beat, łączy intensywność tej metody ze spokojem, który ma w sobie.

Wiktoria Żarnecka

Instruktorka jogi RYT200H, zawodowa tancerka, pasjonatka aktywnego stylu życia. Uważa, że każdy zasługuje na dobro, spokój i równowagę w ciele i umyśle.

Joanna Kobylańska

Trenerka personalna i miłośniczka zdrowego stylu życia. Przykłada dużą wagę do techniki wykonywanych ćwiczeń oraz zaraża pozytywną energią.

Karolina Kostoń

Certyfikowana instruktor Yogi Beat, aktorka. Doświadczenia nabywała ucząc jogi latem na Półwyspie. Była narciarka i pływaczka. Mata ma dla niej działanie terapeutyczne i szuka złotego środka pomiędzy intensywnym cardio, a jogowym flow.

Magda Krzymowska

Certyfikowana absolwentka kursu instruktorskiego metody Yoga Beat. Od najmłodszych lat związana z tańcem i szeroko pojętym sportem. Szczególną uwagę zwraca na technikę i jakość wykonywanych ćwiczeń.

Julia Bąbel

Trenerka jogi i pilatesu, zafascynowana ciałem ludzkim podczas ruchu. Na swoich zajęciach zwraca ogromną uwagę na dokładność wykonywanych ćwiczeń.

Ola Mańkowska

Zafascynowana jogą od kilku lat, odkrywająca wciąż w niej coś nowego. Dużo radości i satysfakcji daje jej dzielenie się spokojem towarzyszącym podczas ćwiczeń. Oprócz jogi uważam się za miłośniczkę podróży, zwierząt i pracy ze sobą.

Klaudia Kulinicz

Ukończyła szkolenie instruktorów w Yoga Beat, jako człowiek osoba bardzo energetyczna, uważa że ruch działa na nią kojąco, pod warunkiem, że jest intensywny i przemyślany. Na macie i w życiu wierzy w to, że energia musi płynąć.

Gabriela Brejdygant

Od dzieciństwa związana z tańcem klasycznym i Szkołą baletową, na początku studiów z Historii Muzyki na paryskiej Sorbonie zaczęła interesować się tańcem współczesnym, żeby następnie związać się z pilatesem i jogą.

Agnieszka Gapys

Certyfikowana nauczycielka jogi z akredytacją Yoga Alliance. Pozytywna, energiczna i pełna pasji joginka, która pragnie dzielić się miłością do jogi z innymi ludźmi.

Maja Olszewska

Od lat praktykuje jogę wedle Bellura K. S. Iyengara. Instruktorka metody Josepha Pilatesa (Open Mind Pilates Studio) i absolwentksa kursu instruktorów Yoga Beat.

Aleksandra Kwiatek

Od lat zafascynowana szeroko pojętym zdrowym stylem życia i sportem. W jodze odnalazła pełne spełnienie i odkryła, że chce się tym dzielić z innymi. Uwielbia łączyć różne formy ruchu (joga i pilates, joga i trening funkcjonalny). Ukończyła Szkolenie Instruktorów Yoga Beat oraz kurs Blackroll Yoga.

Ola Dembińska

Pasjonatka ruchu we wszelkich postaciach. Certyfikowana nauczycielka jogi w nurcie Hatha & Vinyasa (RYT 200 H) oraz absolwentka kursu instruktorskiego metody Yoga Beat. Kocha płynność jaką daje jogowe flow, a na macie stara się przekazać innym spokój i balans.

Izabela Kasprzak

Trenerka personalna, tancerka i instruktorka stretchingu. Miłośniczka zwierząt ,muzyki i pracy z własnym wnętrzem. Stara się zarażać pozytywną energią, dobrem, a także obudzić miłość do sportu.

Marta Sutor

Specjalizuję się w ashtanga jodze. Praktykuje ją od trzech lat i uczyła się jej w Indiach pod okiem Sharmili Desai. Ukończyła również studia podyplomowe joga i relaksacja na warszawskim AWF. Joga to dla niej bycie w kontakcie ze sobą.

Martyna Szczabel

Pasjonatka movementu, filozofii buddyjskiej, kuchni roślinnej i szeroko pojętego dobrostanu. Jej przygoda rozpoczęła się na Sri Lance w 2018 roku. W 2021 roku ukończyła kurs instruktorski w nurcie Vinyasy (200 RYT) z YogaUnionBali, w 2023 roku swój pierwszy kurs Vipassany (Dhamma Sacca), a w 2024 roku zaawansowany kurs w nurcie Hathy i Ashtangi (300 RYT) z Mathatitu Yoga Ashram. Uczyła w Amsterdamie, Gdańsku, Lille i Luksemburgu. Dzieli się dobrymi nawykami i głębokimi oddechami, gdziekolwiek jest.

Melania Wyszomierska

Melania Wyszomierska, certyfikowana nauczycielka jogi RYT 200 w stylu Vinyasa Yoga, absolwentka kurs redukcji stresu MBSR – Mindfulness-Based Stress Reduction akredytowanym przez Polski Instytut Mindfulness. Ukończyła kursy doszkalające YACEP z Jogi Restoratywnej, Jogi Nidra oraz kurs Meditation Teacher Training. Fascynuje ją jak wprowadzenie jogi w codzienne życie potrafi zmienić nasze podejście do niego w wielu obszarach.

Natalia Zagumna

Fizjoterapeutka, absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, certyfikowany trener personalny, instruktorka Aerial Yogi oraz Yoga Wheel, pasjonatka ruchu ludzkiego ciała. Od najmłodszych lat związana ze sportem, teatrem oraz akrobatyką i tańcem. Nieustannie poszukująca nowych form wyrażania siebie.

Kamila Dziemińska

Trener personalny, instruktor kettlebell oraz dyplomowany dietetyk z ukierunkowaniem w stronę suplementacji i diety roślinnej. Pasję do psychologii motywacyjnej z sukcesami wykorzystuje w swoich treningach. Wierzy, że intensywny trening uwalnia uwięzione w ciele emocje i buduje życiową wytrzymałość i determinację. Równowagę znajduje w jodze, medytacji oraz naturze.

Marta Przyjałkowska

Uwielbia jogę i fascynuje ją jej wpływ na ciało i umysł. Połączenie ruchu ze świadomym oddechem daje jej siłę oraz inspiracje do działania. Ukończyła kurs instruktorski Synergic Yoga RYT200h z elementami vinyasa na Sri Lance. Wierzy w dobrą energię, którą uwielbia dzielić się z innymi. Kocha podróżować po świecie.

Co jeszcze u nas znajdziesz?

Odtwórz wideo
Odtwórz wideo
Odtwórz wideo
Odtwórz wideo
Odtwórz wideo
Odtwórz wideo

STUDIO ONLINE: BeatStudio.tv

Trening znane z Yoga Beat Studio przenieśliśmy również do świata online poprzez platformę BeatStudio.tv, na której udostępniamy:

 • 150+ sesji treningowych - regularnie uzupełnianych o nowe
 • 7 kategorii ćwiczeń: Yoga Beat, Yoga, Pilates & Stretch, Barre, HIT, Mindfullness i Skill Up
 • 20+ trenerek - znanych z Yoga Beat Studio
 • Wyzwania z nagrodami - zmotywują Cię do ćwiczeń!
 • Gotowe plany treningowe
Naciśnij Play i ćwicz z nami kiedy i gdzie chcesz np. jeśli mieszkasz poza Warszawą, wyjeżdżasz lub akurat nie możesz dotrzeć do Yoga Beat fizycznie

Wyjazdy

Wyjazdy pełne jogi, pysznego wege jedzenia, dłuuugich rozmów i uśmiechu we wspaniałych miejscach blisko natury. Najczęściej organizowane w formie przedłużonych 4-dniowych weekendów - od czwartku do niedzieli

Obozy organizujemy w pięknych lokalizacjach w okolicy Warszawy lub na Warmii i Mazurach

SZKOLENIA I WARSZTATY

online i offline

Cyklicznie (najczęściej dwa razy w roku) prowadzimy Szkolenie Instruktorów Yoga Beat przygotowujące kandydatki do pracy instruktura (również w naszych studiach) i podnoszące indywidualne umiejętności.

W studiach regularnie prowadzimy Warsztaty. Są to sesje skoncentrowane na pogłębieniu wiedzy i umiejętności lub wydarzenia z nurtu wellness np. ćwiczenia oddechowe czy kąpiel w dźwiękach mis tybetańskich

Część materiałów udostępniamy również w formie online na www.beatstudio.tv

sklep

online i offline

W obu studiach znajdziesz sklep z artykułami związanymi z jogą i wellness, są to m.in.:

 • Ubrania idealne do ćwiczeń (i nie tylko) m.in. marek LEMISS, JOY in me i This Is Commitment
 • Maty do jogi, akcesoria do ćwiczeń i rytuałów wellness
 • Kosmetyki m.in. firm Bogna Skin, Oio Lab, Ukviat i Miya Cosmetics
 • Zdrowe przekąski i napoje, suplement diety i olejki CBD
 • Vouchery prezentowe

W sklepie online prowadzimy sprzedaż voucherów prezentowych oraz wszystkich produktów dostępnych w sklepach stacjonarnych

wydarzenia i wynajem

online i offline

Organizujemy:

 • Wydarzenia dla firm w naszych studiach obejmujących sesje treningowe, mindfullness czy wykłady tematyczne uzupełnione zdrowym poczęstunkiem
 • Wydarzenia prywatne w studiach - urodziny, wieczory panieńskie czy baby shower
 • Wydarzenia  online - joga, mindfullness i treningi transmitowane live, a także regularne programy zajęć online dla firm
Oferujemy również wynajem studio na potrzeby np. wydarzeń lub sesji fotograficznych

USŁUGI DLA FIRM

online i offline

Realizujemy dla firm sesje jogi i treningów stacjonarnie, online lub w formie nagrania wideo. Usługi takie mogą być realizowane na potrzeby marketingu produktów lub oferty HR dla pracowników.

Realizujemy m.in:
 • Stacjonarne treningi firmowe w naszym studio lub siedzibie firmy - sesje jogi i medytacji, jednorazowe lub regularne
 • Treningi online na potrzeby prezentacji produktów
 • Kompleksowe imprezy firmowe z treningiem, wykładem wellness, prezentami dla uczestników i cateringiem
 • Nagrania na potrzeby prezentacji produktów

DOŁĄCZ Do NAS!

Nieustannie się rozwijamy, dlatego stale poszukujemy osób, które chciałyby zasilić nasz zespół:)

Chcesz do nas dołączyć? Chętnie Cię poznamy!

Aplikację wyślij na adres: praca@yogabeat.pl

W wiadomości możesz załączyć CV, link do swojego profilu lub poprostu opowiedzieć o sobie! Po pozytywnej ocenie aplikacji zaprosimy Cię na spotkanie!

Aktualnie poszukujemy:

 • Trenerek i Trenerów
 • Pracowników Obsługi Recepcji ​
 • Media o nas

  Yoga Beat to sekwencja idealna dla ciała i umysłu. Jest wykonywana przy starannie dobranej muzyce, przy której intensywnie popracujesz i pozbędziesz się negatywnych emocji

  W studio można spróbować dynamicznej Jogi, Barre, czy The Beat przeplatającego ruch, muzykę…i krzyk. Treningi Yoga Beat zaskakują, a muzyka burzy codzienną rutynę

  Yoga Beat Studio oferuje połączenie tradycyjnych praktyk jogi z nowoczesnymi formami (np. Pilates, Barre) tworząc zajęcia, na których na pewno nie będziesz się nudzić

  Yoga Beat to zajęcia, które zarówno rozciągają jak i spalają tkankę tłuszczową, a przede wszystkim dają power na cały dzień!

  Nie znajdziecie drugiej takiej osoby jak Karolina Erdmann z Yoga Beat... znak rozpoznawczy – energia, uśmiech, pięknie wyrzeźbione ciało i sala pełna osób chętnych do ćwiczenia jogi:)

  Zaloguj się