Witaj w Studio!

Jeśli szukasz alternatywy dla popularnych siłowni i klubów fitness, Yoga Beat Studio to miejsce dla Ciebie. Jesteśmy szkoła prowadzącą różnorodne zajęcia sportowe. Nasi trenerzy pokażą Ci zajęcia dotychczas znane tylko za oceanem. W rytmie najnowszych kawałków będziesz mógł spróbować dynamicznej jogi, czy nowoczesnych zajęć baletowych, podczas których wysmuklisz ciało i oczyścisz umysł. Podczas zajęć sprawimy, że dasz z siebie wszystko, a na koniec osiągniesz nieopisany spokój i nie będziesz mógła doczekać się kolejnych zajęć.

Witaj w Studio!

Jeśli szukasz alternatywy dla popularnych siłowni i klubów fitness, Yoga Beat Studio to miejsce dla Ciebie. Jesteśmy szkoła prowadzącą różnorodne zajęcia sportowe. Nasi trenerzy pokażą Ci zajęcia dotychczas znane tylko za oceanem. W rytmie najnowszych kawałków będziesz mógł spróbować dynamicznej jogi, czy nowoczesnych zajęć baletowych, podczas których wysmuklisz ciało i oczyścisz umysł. Podczas zajęć sprawimy, że dasz z siebie wszystko, a na koniec osiągniesz nieopisany spokój i nie będziesz mógła doczekać się kolejnych zajęć.

Studia

ŚRÓDMIEŚCIE

ul. Wilcza 46, Warszawa

Zlokalizowane w centrum Warszawy na rogu ul. Poznańskiej i Wilczej, otwarte w 2017 roku jako pierwsza stała lokalizacja Yoga Beat. Niewielkie rozmiarem ale wielkie duchem wszystkich osób, które je odwiedzają

 • 1 Sala ćwiczeń
 • Klimatyzacja i wentylacja
 • Recepcja i poczekalnia
 • Szatnie z toaletami i prysznicami
 • Sprzedaż odzieży i akcesoriów

MOKOTÓW

ul. Kielecka 23, Warszawa

Zlokalizowane w willi na Starym Mokotowie, otwarte w 2019 roku. Przestronna, starannie zaprojektowana przestrzeń. Latem otwieramy dwa tarasy - na pierwszym wypoczniesz, a na drugim możesz podziwiać piękne widoki na centrum Warszawy podczas ćwiczeń

 • 2 Sale ćwiczeń (łączone w jedną)
 • Klimatyzacja i wentylacja
 • 2 tarasy
 • Przestronna recepcja i strefa relaksu
 • Szatnie z toaletami i prysznicami
 • Sklep z odzieżą i akcesoriami

Zespół

Karolina Erdmann

Założycielka i trenerka

Założycielka studio i autorka metody treningowej Yoga Beat. Wulkan energii i optymizmu, zawsze uśmiechnięta - jej trening za każdym razem Cię czymś zaskoczy:)

Dagmara Bryzek

Joginka i aktorka, od zawsze w ruchu. Eksperymentuje, sprawdza i stara się łączyć różne formy ruchu, żeby dać Wam wszystko co najlepsze!

Dominika Kojro

Joginka i aktorka, od zawsze w ruchu. Eksperymentuje, sprawdza i stara się łączyć różne formy ruchu, żeby dać Wam wszystko co najlepsze!

Daria Bugdał

Joginka i tancerka z wieloletnim doświadczeniem scenicznym w stylach baletowym i współczesnym. Zawodowo ceni pracowitość, prywatnie – ciekawość świata i poczucie humoru.

Agnieszka Lisiecka

Tancerka specjalizująca się głównie w jazzie i modernie. W swoich zajęciach przekazuje entuzjazm, płynność i lekkość ruchów oraz przekonanie, że wszystko jest możliwe.

Paulina Machaj

Trener medyczny i instruktor zajęć grupowych. Uwielbia trening funkcjonalny i siłowy, w zajęciach stawia na holistyczny rozwój całego ciała.

Weronika Bartold

Tancerka, aktorka, instruktorka. Ceni pracowitość skupienie i profesjonalne podejście, a przy tym nie brakuje jej dystansu i poczucia humoru.

Sylwia Nosarzewska

Fascynatka ruchu, joginka, tancerka, trenerka personalna. Ciągle zadaje pytania o to jak w najbardziej efektywny sposób dbać o swoje ciało i umysł.

Paulina Rogóska-Wicha

Nauczycielka jogi i stretchingu. Doświadczona w zajęciach interwałowych i wzmacniających, ale także w zajęciach wyciszających i rozciągających ciało.

Julia Kałużna

Doświadczenie jako trenerka zdobywała w Nowym Jorku gdzie prowadziła treningi personalne i medytacje. Fundamentem jej techniki jest holistyczna opieka nad ciałem, umysłem i duchem.

Gosia Reysner

Wieloletnia trenerka fitness. Specjalizuje się w treningach od funkcjonalnych i interwałowych, przez zajęcia wzmacniające aż po spokojniejsze formy treningowe.

Wiktoria Reszka

Wieloletnia zawodowa tancerka . Zakochana w pilates i jodze. Stara się łączyć wcześniejsze doświadczenie z zajęciami, które prowadzi, aby były one jedyne w swoim rodzaju.

Patrycja Wasiak

Tancerka i choreograf. Instruktorka tańca jazzowego, zouka brazylijskiego, stretchingu, rolowania. Uwielbia nieustannie poszerzać swoją wiedzę w różnych obszarach.

Natalia Łoniewska

Kocha ludzi i pracę z nimi. Ukończyła szkolenie instruktorów Yoga Beat, łączy intensywność tej metody ze spokojem, który ma w sobie.

Wiktoria Baranowska

Tancerka, trenerka personalna i fitness, instruktor pilates i trener Yoga Beat. Uwielbia dzielić się swoją pasją i być blisko natury.

Co jeszcze u nas znajdziesz?

Odtwórz wideo
Odtwórz wideo
Odtwórz wideo
Odtwórz wideo
Odtwórz wideo
Odtwórz wideo

STUDIO ONLINE: BeatStudio.tv

Trening znane z Yoga Beat Studio przenieśliśmy również do świata online poprzez platformę BeatStudio.tv, na której udostępniamy:

 • 100+ sesji treningowych - regularnie uzupełnianych o nowe
 • 6 kategorii ćwiczeń: Yoga Beat, Yoga, Pilates & Stretch, Barre, HIT, Mindfullness
 • 15+ trenerek - znanych z Yoga Beat Studio
 • Wyzwania z nagrodami - zmotywują Cię do ćwiczeń!
 • Gotowe plany treningowe
Naciśnij Play i ćwicz z nami kiedy i gdzie chcesz np. jeśli mieszkasz poza Warszawą, wyjeżdżasz lub akurat nie możesz dotrzeć do Yoga Beat fizycznie

Wyjazdy

Wyjazdy pełne jogi, pysznego wege jedzenia, dłuuugich rozmów i uśmiechu we wspaniałych miejscach blisko natury. Najczęściej organizowane w formie przedłużonych 4-dniowych weekendów - od czwartku do niedzieli

Obozy organizujemy w pięknych lokalizacjach w okolicy Warszawy lub na Warmii i Mazurach

SZKOLENIA I WARSZTATY

online i offline

Cyklicznie (najczęściej dwa razy w roku) prowadzimy Szkolenie Instruktorów Yoga Beat przygotowujące kandydatki do pracy instruktura (również w naszych studiach) i podnoszące indywidualne umiejętności.

W studiach regularnie prowadzimy Warsztaty. Są to sesje skoncentrowane na pogłębieniu wiedzy i umiejętności lub wydarzenia z nurtu wellness np. ćwiczenia oddechowe czy kąpiel w dźwiękach mis tybetańskich

Część materiałów udostępniamy również w formie online na www.beatstudio.tv

sklep

online i offline

W obu studiach znajdziesz sklep z artykułami związanymi z jogą i wellness, są to m.in.:

 • Ubrania idealne do ćwiczeń (i nie tylko) m.in. marek LEMISS, JOY in me i This Is Commitment
 • Maty do jogi, akcesoria do ćwiczeń i rytuałów wellness
 • Kosmetyki m.in. firm Bogna Skin, Oio Lab, Ukviat i Miya Cosmetics
 • Zdrowe przekąski i napoje, suplement diety i olejki CBD
 • Vouchery prezentowe

W sklepie online prowadzimy sprzedaż voucherów prezentowych oraz już niedługo wszystkich produktów dostępnych w sklepach stacjonarnych

wydarzenia i wynajem

online i offline

Organizujemy:

 • Wydarzenia dla firm w naszych studiach obejmujących sesje treningowe, mindfullness czy wykłady tematyczne uzupełnione zdrowym poczęstunkiem
 • Wydarzenia prywatne w studiach - urodziny, wieczory panieńskie czy baby shower
 • Wydarzenia  online - joga, mindfullness i treningi transmitowane live, a także regularne programy zajęć online dla firm
Oferujemy również wynajem studio na potrzeby np. wydarzeń lub sesji fotograficznych

USŁUGI DLA FIRM

online i offline

Realizujemy dla firm sesje jogi i treningów stacjonarnie, online lub w formie nagrania wideo. Usługi takie mogą być realizowane na potrzeby marketingu produktów lub oferty HR dla pracowników.

Realizujemy m.in:
 • Stacjonarne treningi firmowe w naszym studio lub siedzibie firmy - sesje jogi i medytacji, jednorazowe lub regularne
 • Treningi online na potrzeby prezentacji produktów
 • Kompleksowe imprezy firmowe z treningiem, wykładem wellness, prezentami dla uczestników i cateringiem
 • Nagrania na potrzeby prezentacji produktów

DOŁĄCZ Do NAS!

Nieustannie się rozwijamy, dlatego stale poszukujemy osób, które chciałyby zasilić nasz zespół:)

Chcesz do nas dołączyć? Chętnie Cię poznamy!

Aplikację wyślij na adres: praca@yogabeat.pl

W wiadomości możesz załączyć CV, link do swojego profilu lub poprostu opowiedzieć o sobie! Po pozytywnej ocenie aplikacji zaprosimy Cię na spotkanie!

Aktualnie poszukujemy:

 • Trenerek i Trenerów
 • Pracowników Obsługi Recepcji ​
 • Media o nas

  Yoga Beat to sekwencja idealna dla ciała i umysłu. Jest wykonywana przy starannie dobranej muzyce, przy której intensywnie popracujesz i pozbędziesz się negatywnych emocji

  W studio można spróbować dynamicznej Jogi, Barre, czy The Beat przeplatającego ruch, muzykę…i krzyk. Treningi Yoga Beat zaskakują, a muzyka burzy codzienną rutynę

  Yoga Beat Studio oferuje połączenie tradycyjnych praktyk jogi z nowoczesnymi formami (np. Pilates, Barre) tworząc zajęcia, na których na pewno nie będziesz się nudzić

  Yoga Beat to zajęcia, które zarówno rozciągają jak i spalają tkankę tłuszczową, a przede wszystkim dają power na cały dzień!

  Nie znajdziecie drugiej takiej osoby jak Karolina Erdmann z Yoga Beat... znak rozpoznawczy – energia, uśmiech, pięknie wyrzeźbione ciało i sala pełna osób chętnych do ćwiczenia jogi:)

  Shopping Cart
  Przewiń do góry

  Śródmieście

  Mokotów

  Zaloguj się