Wynajem przestrzeni

Nasze przestrzenie kochają Wasze wydarzenia!

Od spotkań firmowych, wydarzeń osobistych, przez prezentacje premierowych produktów marek, kursy, treningi, sesje zdjęciowe, nagrania video... nie mówimy z góry nie i czekamy na Wasze pomysły na metamorfozy Yoga Beat Studio. Po każdym minionym wydarzeniu wiemy już, że można u nas wiele!

Poznaj bliżej Mokotów oraz Śródmieście, aby przekonać się, która przestrzeń bardziej dopasowuje się do planowanego wydarzenia.

Porozmawiajmy o szczegółach i możliwościach.

Studio Mokotów
Kielecka 23, Warszawa

Witamy Cię w zielonym sercu Starego Mokotowa, niesamowicie blisko centrum Warszawy, tuż obok Pola Mokotowskiego.

To tutaj odbywają się zazwyczaj największe wydarzenia, launche produktów i eventy potrzebujące zewnętrznej, letniej przestrzeni.

Studio Mokotów mieści się w wyjątkowej willi i dysponuje dużą, przestronną salą (140 m2) z opcją podziału na dwie mniejsze (odpowiednio 100 m2 i 40 m2), strefę recepcji połączoną z wewnętrzną strefą relaksu, a także przyległym do Studio tarasem. W tym samym budynku znajduje się Dach na V piętrze, z widokiem na Warszawę, gdzie możemy przeprowadzić trening będący elementem wydarzenia.​

Studio Śródmieście
Wilcza 46, Warszawa

Kolejna stacja Yoga Beat Studio to oczywiście Śródmieście. Zlokalizowane w samym centrum stolicy, idealnie skomunikowane, ukryte pośród starych, klimatycznych kamienic i zachęcające do dalszego eksplorowania Warszawy po wydarzeniu.

Studio Śródmieście dysponuje nieco mniejszą salą niż Mokotów (80 m2), co jest atutem dla mniejszych grup - prywatnych zorganizowanych treningów, regularnych treningów dla firm, miejsca na własne praktyki indywidualne i grupowe czy kursów/szkoleń.

Zapraszamy do współpracy

Masz już plan na to wydarzenie w naszym studio?
Chętnie omówimy każdy pomysł i zaproponujemy konkretne szczegóły współpracy

b2b@yogabeat.pl

Zaufali nam:

Zaloguj się