yoga

dynamiczna i klasyczna

YOGA BEAT

YOGA SLOW BEAT

barre

przy drążkach baletowych

BARRE BEAT

BARRE CLASSIC BEAT

HIIT

treningi interwałowe

THE BEAT

FIGHT BEAT

ROLLIN' BEAT

FLEX

rozciąganie

BAND BEAT

STRETCH & BACK BEAT

Yoga Beat

Zajęcia, które zaprzeczają wszystkiemu, co dotychczas słyszałeś na temat jogi. Przy energicznej muzyce - od rapu po soundtrack z filmów o Jamsie Bondzie, poczujesz flow i lepiej poznasz swoje ciało. Dzięki dynamicznym sekwencjom spalisz tkankę tłuszczową i wymodelujesz sylwetkę. Podczas godzinnej sesji wyrzucisz z siebie negatywne emocje oraz zrobisz porządek w głowie.

Intensywność:

Wysoka

Co zabrać?

Matę do jogi

Yoga Slow Beat

Klasyczny joga flow - idealny balans pomiędzy rozciąganiem i wzmacnianiem, bazuje na Vinyasa jodze. Płynne przejścia między pozycjami, połączenie ruchu z oddechem - prawdziwy flow. Zajęcia rozciągające i wzmacniające mięśnie całego ciała.

Intensywność:

Średnia

Co zabrać?

Matę do jogi

Barre Beat

Zajęcia inspirowane baletem łączonym z fitness, o zwiększonej intensywności oparte o ćwiczenia przy drążkach baletowych i na macie. Przy akompaniamencie energetycznej muzyki, w rekordowo krótkim czasie, spalisz tkankę tłuszczową i pięknie wyrzeźbisz oraz ujędrnisz całe ciało. Dzięki prostym krokom tanecznym, dodatkowo zwiększysz wydajność układu krążenia, a także pewność siebie.

Intensywność:

Wysoka

Co zabrać?

 

Matę do jogi

Barre Classic

Zajęcia oparte o klasyczne elementy baletu - być może dzięki którym spełnisz swoje marzenia z dzieciństwa. Podczas ćwiczeń przy drążku poznasz sekret niezwykłej gracji i nienagannej sylwetki baletnic. W przyjemny sposób uelastycznisz i wyrzeźbisz całe ciało. Już po pierwszej godzinie poczujesz się zwinniejsza i bardziej kobieca.

Intensywność:

Średnia

Co zabrać?

Matę do jogi 

The beat

Wyjątkowy program, który sprawi, że przekroczysz granice swojej wytrzymałości i odkryjesz drzemiącą w Tobie siłę. Dzięki prostym, powtarzalnym ruchom postawisz wyzwanie nie tylko swojemu ciału, ale i głowie. Za sprawą wysokiej intensywności, Twoje ciało zacznie drżeć, a pot spływać do oczu. Będziesz głośno tupać nogami, uwolnisz emocje i zaczniesz krzyczeć. Na koniec poczujesz nieopisany spokój, porównywalny do katharsis.

Intensywność:

Bardzo wysoka

Co zabrać?

Matę do jogi

Fight beat

Trening, który sprawi, że w Twoich żyłach popłynie adrenalina. Dzięki rękawicom bokserskim poczujesz się jak prawdziwy bokser i poznasz podstawowe ciosy. Poprawisz zwinność ciała oraz szybko spalisz tkankę tłuszczową. Dasz upust negatywnym emocjom i odreagujesz codzienne stresy.

Intensywność:

Wysoka

Co zabrać?

Buty sportowe

Band beat

Band Beat to autorski trening oparty o ćwiczenia siłowe i rozciągające w oparciu o elastyczne gumy przytwierdzone do sufitu. Stworzony z myślą o osobach które chcą budować elastyczność. Trening oparty o naprzemienne serie dynamicznych i statycznych ćwiczeń - łączy elementy gimnastyki i izometrycznej pracy mięśni. Band Beat poprawia wytrzymałość, elastyczność i mobilność mięśni i stawów.

Intensywność:

Wysoka

Co zabrać?

Matę do jogi

Stretch beat

Zajęcia, podczas których zrelaksujesz się i rozciągniesz, spięte po całym dniu ciało. W przyjemny sposób poprawisz zakres ruchów i uelastycznisz mięśnie, a Twoja sylwetka stanie się smuklejsza.

Intensywność:

Średnia

Co zabrać?

Matę do jogi

Rollin' Beat

Funkcjonalny, intensywny trening z wykorzystaniem rollerów w nietypowym wydaniu. Na tych zajęciach popracujesz nad swoją stabilnością, o której wkrótce przekonasz się, że była wyjściowym czynnikiem do rozwoju innych cech motorycznych i kształtowania sylwetki

Intensywność:

Bardzo wysoka

Co zabrać?

Matę do jogi

Jak się zapisać na zajęcia?

Zarejestruj się

Żadnych opłat rejestracyjnych i długoterminowych umów.
Szybka rejestracja i możesz zacząć ćwiczyć:)

Kup Wejścia

1 wejście = 1 zajęcia, możesz kupić pojedynczo lub w karnetach

Zarezerwuj miejsce

Zarezerwuj miejsce na zajęciach korzystając z grafika, możesz zapisać się na kilka zajęć na raz

Wszystkie kroki możesz wykonać przez internet lub na miejscu w studio
(choć pamiętaj, że warto zarezerwować miejsce wcześniej)