OFERTA ZAJĘĆ

Znajdziecie u nas zarówno klasyczne praktyki jak i autorskie programy zajęć
Wszystkie łączy jedno - układamy sesje w formie spójnego, płynnego flow, a zajęcia prowadzimy w rytm starannie dobranej muzyki
Nasze zajęcia mają formę zorganizowaną i odbywają się grupach lub indywidualnie z trenerem, wszystkie przeznaczone są zarówno dla osób trenujących sporty wyczynowo (i np. przygotowujących się do wydarzeń sportowych, zarówno profesonalnych jak i amatorskich) jak i dla amatorów.

YOGA

YOGA BEAT Zajęcia, które zaprzeczają temu, co dotychczas słyszałeś na temat jogi. Przy energicznej muzyce poczujesz flow i lepiej poznasz swoje ciało. Trening działa nie tylko korzystnie na ciało, ale również umysł. To jak terapia poprzez ruch, pozwalająca pozbyć się negatywnych emocji. YOGA SLOW BEAT Klasyczny joga flow - idealny balans pomiędzy rozciąganiem i wzmacnianiem, bazujący na Vinyasa jodze. Płynne przejścia między pozycjami i połączenie ruchu z oddechem sprawią, że wzmocnisz ciało i uspokoisz myśli. POWER VINYASA Intensywne jogowe flow, w którym ruch łączy się z oddechem. Poznasz klasyczne jogowe asany oraz sekwencje – energetyzujące i rozciągające całe ciało. YOGA RELAX BEAT Spokojne tempo i statyczne, wykonane z precyzją tradycyjne asany. Celem tych zajęć jest rozciągnięcie i odprężenie ciała oraz uspokojenie umysłu.
YOGA CLASSIC: ASHTANGA Klasyczna forma jogi złożona z serii pozycji, które praktykowane w ustalonej kolejności, z prawidłowym oddechem oraz punktem skupienia wzroku pomogą Ci poprawić kondycję fizyczną i duchową. YOGA CLASSIC: HATHA Klasyczna joga charakteryzująca się dbałością o właściwą technikę i precyzję wykonywania asan. Pomoże zwiększyć ruchomość stawów, zbudować siłę i elastyczność, przywróci równowagę.

HIGH INTENSITY

TONE BEAT Zajęcia wytrzymałościowe o bardzo wysokiej intensywności. Składające się z prostych, powtarzalnych ruchów, dzięki którym poprawisz kondycję i zwiększysz siłę całego ciała!
POWER PILATES Mocniejsza wersja Pilatesu - metody której zasadami są koncentracja, oddech, płynność ruchu i precyzja. Zajęcia przywracają równowagę w ciele, dbają o kręgosłup, odciążają stawy i silnie wzmacniają!
BAND YOGA Trening oparty o ćwiczenia siłowe i rozciąganie z elastycznymi gumami przytwierdzonymi do sufitu. Wysmukła i wzmacnia ciało, łącząc elementy gimnastyki, izometrycznej pracy mięśni i rozciągającej jogi.
TRX Zajęcia wzmacniające, w zawieszeniu na taśmach TRX, w którym zaangażowane są do pracy nasze ramiona, nogi… ale przede wszystkim "core". Zwiększa siłę i wysmukla mięśnie.

MEDIUM INTENSITY

SLIM LEGS Intensywny program, który wzmocni oraz wysmukli Twoje nogi i pośladki. Trening cardio połączony z porządnym rozciąganiem to idealna kombinacja dla Twoich nóg!
SLIM LEGS Intensywny program, który wzmocni oraz wysmukli Twoje nogi i pośladki. Trening cardio połączony z porządnym rozciąganiem to idealna kombinacja dla Twoich nóg!
PILATES CLASSIC Koncentracja, oddech, płynność ruchu i precyzja są podstawowymi zasadami metody Pilatesa. Zajęcia mają na celu przywrócić równowagę w ciele, zadbać o kręgosłup, odciążyć stawy, wzmocnić to, co słabsze, a rozluźnić to, co napięte.
SWEAT & STRETCH Dynamiczne zajęcia, połączone ze wzmacnianiem całego ciała przeplatanym elementami jogi. Na koniec czeka Cię solidna dawka stretchingu. Te zajęcia to idealny balans pomiędzy intensywnym wysiłkiem, a przyjemnym rozciągnięciem i relaksem.

SLOW & RELAX

STRETCH & BACK Zajęcia, podczas których zrelaksujesz się i rozciągniesz, spięte po całym dniu ciało. W przyjemny sposób poprawisz zakres ruchów i uelastycznisz mięśnie, a Twoja sylwetka stanie się smuklejsza.
SPLIT Zajęcia rozciągające ukierunkowane bezpośrednio na otwarcie bioder i dążenie do szpagatu. Dzięki odpowiednio dozowanym progresjom tego specjalistycznego rozciągania, możesz wreszcie dotrzeć do celu, jakim jest szpagat.
MEDICINE MOVEMENT Zajęcia, na których uwolnisz blokady w swoim ciele, poczujesz jak energia swobodnie przez Ciebie przepływa. Otworzysz czakry, usuniesz napięcie i poczucie ciężkości po intensywnym dniu.
STRETCH THERAPY Zajęcia podczas których zrelaksujesz i rozciągniesz ciało. To terapia ruchem, która ukoi układ nerwowy i pozwoli na moment się zatrzymać i pobyć ze sobą.
POWER MEDITATION Spotkanie ze sobą, które rozpoczyna prawdziwą wewnętrzną transformację. Przy użyciu prostych technik oddechowych, przeżyjesz przygodę w głąb siebie. Poczujesz naturalne poczucie szczęścia i odpuścisz wszystko to co Tobie nie służy.

Jak się zapisać na zajęcia?

Zarejestruj się

Żadnych opłat rejestracyjnych i długoterminowych umów.
Szybka rejestracja i możesz zacząć ćwiczyć:)

Kup Karnet

Wybierz interesujący Cię karnet, 1 wejście = 1 zajęcia

Zarezerwuj miejsce

Zarezerwuj miejsce na zajęciach korzystając z grafika, możesz zapisać się na kilka zajęć na raz