OFERTA ZAJĘĆ

Znajdziecie u nas zarówno klasyczne praktyki jak i autorskie programy zajęć
Wszystkie łączy jedno - układamy sesje w formie spójnego, płynnego flow, a zajęcia prowadzimy w rytm starannie dobranej muzyki
Nasze zajęcia mają formę zorganizowaną i odbywają się grupach lub indywidualnie z trenerem, wszystkie przeznaczone są zarówno dla osób trenujących sporty wyczynowo (i np. przygotowujących się do wydarzeń sportowych, zarówno profesonalnych jak i amatorskich) jak i dla amatorów.

YOGA

YOGA BEAT Zajęcia, które zaprzeczają temu, co dotychczas słyszałeś na temat jogi. Przy energicznej muzyce poczujesz flow i lepiej poznasz swoje ciało. Trening działa nie tylko korzystnie na ciało, ale również umysł. To jak terapia poprzez ruch, pozwalająca pozbyć się negatywnych emocji. YOGA SLOW BEAT Klasyczny joga flow - idealny balans pomiędzy rozciąganiem i wzmacnianiem, bazujący na Vinyasa jodze. Płynne przejścia między pozycjami i połączenie ruchu z oddechem sprawią, że wzmocnisz ciało i uspokoisz myśli. POWER VINYASA Intensywne jogowe flow, w którym ruch łączy się z oddechem. Poznasz klasyczne jogowe asany oraz sekwencje – energetyzujące i rozciągające całe ciało. SLOW SOUL YOGA FLOW Spokojne tempo i statyczne, wykonane z precyzją tradycyjne asany. Celem tych zajęć jest rozciągnięcie i odprężenie ciała oraz uspokojenie umysłu.
YOGA CLASSIC: ASHTANGA Klasyczna forma jogi złożona z serii pozycji, które praktykowane w ustalonej kolejności, z prawidłowym oddechem oraz punktem skupienia wzroku pomogą Ci poprawić kondycję fizyczną i duchową. YOGA CLASSIC: HATHA Klasyczna joga charakteryzująca się dbałością o właściwą technikę i precyzję wykonywania asan. Pomoże zwiększyć ruchomość stawów, zbudować siłę i elastyczność, przywróci równowagę.

PILATES

POWER PILATES Mocniejsza wersja Pilatesu - metody której zasadami są koncentracja, oddech, płynność ruchu i precyzja. Zajęcia przywracają równowagę w ciele, dbają o kręgosłup, odciążają stawy i silnie wzmacniają!
MIX UP: PILATES & BARRE Zajęcia łączące pilatesowe wzmacnianie i wydłużające ćwiczenia przy drążku, czyli wszystko to co najlepsze dla Twojej prawidłowej postawy i smukłej sylwetki!
MIX UP: PILATES & YOGA Zajęcia łączące w sobie pilatesową precyzję z yogowyą płynnością i wzmacnianiem. Idealny balans między budowaniem siły, a rozciąganiem. Zajęcia, dzięki którym poczujesz lekkość w ciele i spokój w głowie!
PILATES & MAGIC CIRCLE Zajęcia Pilates oparte o użycie w ćwiczeniach obręczy, która pozwala na: urozmaicenie klasycznych ćwiczeń pilates, jeszcze intensywniejszą pracę mięśni głębokich, wysmuklenie nóg oraz wzmocnienie i uelastycznienie ciała.
PILATES & MINI BANDS Zajęcia pilates z dodatkiem ćwiczeń wzmacniających z taśmami mini bands. Trening ten pozwala na urozmaicenie klasycznych ćwiczeń pilates, jeszcze intensywniejszą pracę mięśni nóg oraz pośladków, a także ogólne wzmocnienie i uelastycznienie ciała.

INTENSITY

THE BEAT Bardzo intensywne zajęcia wytrzymałościowe - wyzwanie dla ciała i niesamowita ekspresja emocji! Bazuje na powtarzalnych ruchach, dynamicznym oddechu i... krzyku. To terapia dla Twojego umysłu, która pozwala osiągnąć wewnętrzny spokój.
BARRE BEAT Zajęcia inspirowane baletem, o zwiększonej intensywności oparte o ćwiczenia przy drążkach baletowych i na macie. Przy akompaniamencie energetycznej muzyki, w rekordowo krótkim czasie, spalisz tkankę tłuszczową i pięknie wyrzeźbisz oraz ujędrnisz całe ciało.
SLIM LEGS Intensywny program, który wzmocni oraz wysmukli Twoje nogi i pośladki. Trening cardio połączony z porządnym rozciąganiem to idealna kombinacja dla Twoich nóg!
SWEAT & STRETCH Dynamiczne zajęcia, połączone ze wzmacnianiem całego ciała przeplatanym elementami jogi. Na koniec czeka Cię solidna dawka stretchingu. Te zajęcia to idealny balans pomiędzy intensywnym wysiłkiem, a przyjemnym rozciągnięciem i relaksem.
TONE BEAT Zajęcia wytrzymałościowe o bardzo wysokiej intensywności. Składające się z prostych, powtarzalnych ruchów, dzięki którym poprawisz kondycję i zwiększysz siłę całego ciała!
BAND YOGA Trening oparty o ćwiczenia siłowe i rozciąganie z elastycznymi gumami przytwierdzonymi do sufitu. Wysmukła i wzmacnia ciało, łącząc elementy gimnastyki, izometrycznej pracy mięśni i rozciągającej jogi.
TRX Zajęcia wzmacniające, w zawieszeniu na taśmach TRX, w którym zaangażowane są do pracy nasze ramiona, nogi… ale przede wszystkim "core". Zwiększa siłę i wysmukla mięśnie.

SLOW & RELAX

STRETCH & BACK Zajęcia, podczas których zrelaksujesz się i rozciągniesz, spięte po całym dniu ciało. W przyjemny sposób poprawisz zakres ruchów i uelastycznisz mięśnie, a Twoja sylwetka stanie się smuklejsza.
SPLIT Zajęcia rozciągające ukierunkowane bezpośrednio na otwarcie bioder i dążenie do szpagatu. Dzięki odpowiednio dozowanym progresjom tego specjalistycznego rozciągania, możesz wreszcie dotrzeć do celu, jakim jest szpagat.
MEDICINE MOVEMENT Zajęcia, na których uwolnisz blokady w swoim ciele, poczujesz jak energia swobodnie przez Ciebie przepływa. Otworzysz czakry, usuniesz napięcie i poczucie ciężkości po intensywnym dniu.
STRETCH THERAPY Zajęcia podczas których zrelaksujesz i rozciągniesz ciało. To terapia ruchem, która ukoi układ nerwowy i pozwoli na moment się zatrzymać i pobyć ze sobą.
POWER MEDITATION Spotkanie ze sobą, które rozpoczyna prawdziwą wewnętrzną transformację. Przy użyciu prostych technik oddechowych, przeżyjesz przygodę w głąb siebie. Poczujesz naturalne poczucie szczęścia i odpuścisz wszystko to co Tobie nie służy.
KOHERENCJA SERCA Koherencja to stan wewnętrznego połączenia między umysłem i sercem. Ta harmonia sprawia, że czujemy wewnętrzną równowagę, energię i spokój. Zabierzemy Cię w podróż, w której osiągniemy stan harmonii serca.

Jak się zapisać na zajęcia?

Zarejestruj się

Żadnych opłat rejestracyjnych i długoterminowych umów.
Szybka rejestracja i możesz zacząć ćwiczyć:)

Kup Karnet

Wybierz interesujący Cię karnet, 1 wejście = 1 zajęcia

Zarezerwuj miejsce

Zarezerwuj miejsce na zajęciach korzystając z grafika, możesz zapisać się na kilka zajęć na raz