yoga

dynamiczna i klasyczna

YOGA BEAT

YOGA SLOW BEAT

barre

przy drążkach baletowych

BARRE BEAT

BARRE CLASSIC BEAT

HIIT

treningi interwałowe

THE BEAT

FIGHT BEAT

ROLLIN' BEAT

FLEX

rozciąganie

BAND BEAT

STRETCH & BACK BEAT

RESTORE BEAT

Yoga Beat

Zajęcia, które zaprzeczają wszystkiemu, co dotychczas słyszałeś na temat jogi. Przy energicznej muzyce - od rapu po soundtrack z filmów o Jamsie Bondzie, poczujesz flow i lepiej poznasz swoje ciało. Dzięki dynamicznym sekwencjom spalisz tkankę tłuszczową i wymodelujesz sylwetkę. Podczas godzinnej sesji wyrzucisz z siebie negatywne emocje oraz zrobisz porządek w głowie.

Intensywność:

Wysoka

Co zabrać?

Matę do jogi

Yoga Slow Beat

Klasyczny joga flow - idealny balans pomiędzy rozciąganiem i wzmacnianiem, bazuje na Vinyasa jodze. Płynne przejścia między pozycjami, połączenie ruchu z oddechem - prawdziwy flow. Zajęcia rozciągające i wzmacniające mięśnie całego ciała.

Intensywność:

Średnia

Co zabrać?

Matę do jogi

Barre Beat

Zajęcia inspirowane baletem łączonym z fitness, o zwiększonej intensywności oparte o ćwiczenia przy drążkach baletowych i na macie. Przy akompaniamencie energetycznej muzyki, w rekordowo krótkim czasie, spalisz tkankę tłuszczową i pięknie wyrzeźbisz oraz ujędrnisz całe ciało. Dzięki prostym krokom tanecznym, dodatkowo zwiększysz wydajność układu krążenia, a także pewność siebie.

Intensywność:

Wysoka

Co zabrać?

 

Matę do jogi

Barre Classic

Zajęcia oparte o klasyczne elementy baletu - być może dzięki którym spełnisz swoje marzenia z dzieciństwa. Podczas ćwiczeń przy drążku poznasz sekret niezwykłej gracji i nienagannej sylwetki baletnic. W przyjemny sposób uelastycznisz i wyrzeźbisz całe ciało. Już po pierwszej godzinie poczujesz się zwinniejsza i bardziej kobieca.

Intensywność:

Średnia

Co zabrać?

Matę do jogi 

The beat

Wyjątkowy program, który sprawi, że przekroczysz granice swojej wytrzymałości i odkryjesz drzemiącą w Tobie siłę. Dzięki prostym, powtarzalnym ruchom postawisz wyzwanie nie tylko swojemu ciału, ale i głowie. Za sprawą wysokiej intensywności, Twoje ciało zacznie drżeć, a pot spływać do oczu. Będziesz głośno tupać nogami, uwolnisz emocje i zaczniesz krzyczeć. Na koniec poczujesz nieopisany spokój, porównywalny do katharsis.

Intensywność:

Bardzo wysoka

Co zabrać?

Matę do jogi

Fight beat

Trening, który sprawi, że w Twoich żyłach popłynie adrenalina. Dzięki rękawicom bokserskim poczujesz się jak prawdziwy bokser i poznasz podstawowe ciosy. Poprawisz zwinność ciała oraz szybko spalisz tkankę tłuszczową. Dasz upust negatywnym emocjom i odreagujesz codzienne stresy.

Intensywność:

Wysoka

Co zabrać?

Buty sportowe

Band beat

Band Beat to autorski trening oparty o ćwiczenia siłowe i rozciągające w oparciu o elastyczne gumy przytwierdzone do sufitu. Stworzony z myślą o osobach które chcą budować elastyczność. Trening oparty o naprzemienne serie dynamicznych i statycznych ćwiczeń - łączy elementy gimnastyki i izometrycznej pracy mięśni. Band Beat poprawia wytrzymałość, elastyczność i mobilność mięśni i stawów.

Intensywność:

Wysoka

Co zabrać?

Matę do jogi

Stretch beat

Zajęcia, podczas których zrelaksujesz się i rozciągniesz, spięte po całym dniu ciało. W przyjemny sposób poprawisz zakres ruchów i uelastycznisz mięśnie, a Twoja sylwetka stanie się smuklejsza.

Intensywność:

Średnia

Co zabrać?

Matę do jogi

Rollin' Beat

Funkcjonalny, intensywny trening z wykorzystaniem rollerów w nietypowym wydaniu. Na tych zajęciach popracujesz nad swoją stabilnością, o której wkrótce przekonasz się, że była wyjściowym czynnikiem do rozwoju innych cech motorycznych i kształtowania sylwetki

Intensywność:

Bardzo wysoka

Co zabrać?

Matę do jogi

Restore beat

Trening, który pozwoli Ci zaangażować do pracy mięśnie wyłączone na co dzień wskutek siedzącego trybu życia. Popracujesz nad mobilnością, pozbędziesz się dokuczliwych bólów, rozluźnisz swoje ciało, przygotujesz mu podstawy do dalszego rozwoju

Intensywność:

Średnia

Co zabrać?

Matę do jogi

Jak się zapisać na zajęcia?

Zarejestruj się

Żadnych opłat rejestracyjnych i długoterminowych umów.
Szybka rejestracja i możesz zacząć ćwiczyć:)

Kup Wejścia

1 wejście = 1 zajęcia, możesz kupić pojedynczo lub w karnetach

Zarezerwuj miejsce

Zarezerwuj miejsce na zajęciach korzystając z grafika, możesz zapisać się na kilka zajęć na raz

Wszystkie kroki możesz wykonać przez internet lub na miejscu w studio
(choć pamiętaj, że warto zarezerwować miejsce wcześniej)