Autumn Adventure

W 2024 każda z pór roku ma dla Ciebie nowe niespodzianki🧡

Nasze jogowe wyjazdy to połączenie ruchu, pysznego jedzenia i absolutnego relaksu dla ciała oraz głowy, a także szansa na nowe doświadczenia!

Czas na jesienny closing tegorocznej przygody 🚴‍♀️

🍂 Miejsce: Biorezydencja, Góry Izerskie
🍂 Termin: 19-22 września 2024

Autumn Adventure | 19-22 września

OPENING DAY | 19 WRZEŚNIA

Dzisiaj rozpoczyna się ostatnia wyjazdowa przygoda w tym roku w Polsce:) Na zakończenie serii niezapomnianych wyjazdów potęgujemy oferowane przeżycia.

Z Warszawy czekają nas długie godziny drogi, tym razem szybkim dojazdem cieszą się mieszkańcy południowej części kraju. Tak, ruszamy w góry - do Świeradowa.

Chcemy pokazać Ci naszą zajawkę do gór, możliwość super przeżyć oraz to że tutaj czas płynnie nieco inaczej i sprawy zaczynają ukazywać się z nowych perspektyw.

O 18:00 opening na sali praktyką Power Vinyasa z Karoliną Erdmann. Będzie rozgrzewająco, płynnie, z przyjemnym flow - idealnie, by rozbudzić ciało po podróży i przygotować na kolejne dni wyzwań.

Po treningu pyszna, wegetariańska kolacja; miłe niespodzianki przygotowane przez naszych partnerów; i odpoczynek.

TREKKING DAY | 20 WRZEŚNIA

Klasyczna pobudka drugiego dnia naszego wyjazdu - The Beat - to wyzwanie dla ciała i dla głowy, podczas którego poczujesz spore zmęczenie, a jednocześnie jak nigdy uwolnisz się od niepotrzebnych myśli i uczuć. To oczyszczenie, które pozwoli Ci w pełni wejść w czas naszego wyjazdu.

Po treningu pyszne zdrowe śniadanie, którym nadrobimy spalone setki kalorii i zbierzemy siły na dalsze wyzwania tego dnia. Po śniadaniu szybkie przygotowanie do wyjścia i ruszymy w teren, na przyjemny trekking po Górach Izerskich.

Po powrocie czeka na nas nieco późniejszy obiad, a po odpoczynku półtorej godziny na sali pod okiem Pauliny Bonieckiej. Praktyka Mobility for Flexibility będzie zawierała elementy skupiające się na rozruszaniu ciała, otwarciu klatki oraz bioder, wzmocnieniu w nowych zakresach i przyjemnej relaksacji na zakończenie sesji. Idealna na koniec dnia.

BIKE DAY | 21 WRZEŚNIA

Sobotę rozpoczniemy od treningu wzmacniającego Tone Beat z Karoliną, który pozwoli popracować nad naszymi nogami, pośladkami, zmierzając do ich wzmocnienia i wysmuklenia.

Klasycznie po pierwszym treningu - pyszne śniadanie i znów zbieramy się w teren, na kolejną przygodę tego wyjazdu. Tym razem przyszedł czas na... wycieczkę rowerową! Dotrzemy do wypożyczalni, gdzie dobierzemy odpowiednie rowery elektryczne i zapoznamy się z przewodnikiem wyprawy.

Na zakończenie dnia dzisiaj już mniej wrażeń i spokojniejsza praktyka na sali. Paulina poprowadzi przyjemny stretching poruszający i rozluźniający całe ciało, oraz rolowanie. Stretch Therapy x Rollin' domknie wyjątkowości tego dnia.

CLOSING DAY | 22 WRZEŚNIA

Nadeszła pora, by po wyjątkowym dłuższym górskim weekendzie, pożegnać Góry Izerskie i wrócić do rzeczywistości. Czas na ostatnie punkty programu.

Co czeka na Ciebie na zakończenie? Morning HIIT Bliss - mocne, wzmacniające zakończenie wyjazdu. Trening interwałowy o wysokiej intensywności, w którym zaangażujesz do pracy całe ciało i spalisz seeetki kalorii.

Po treningu czas na ostatnie wspólne śniadanie, ostatnie rozmowy, pakowanie i wyjazd do domu - z nowymi siłami i świeżą energią do działania, po niecodziennych przeżyciach.

Wchodzisz w te przygody z nami?

Zaloguj się