Archiwa: Team szkolenia

Ula Zaniewska

Instruktorka tańca oraz pracy z ciałem. Poprowadzi dla uczestników dwugodzinny warsztat psychologiczno-rozwojowy w ruchu o emocjach w ciele oraz tym, jak komunikować się poprzez ciało.

Sylwia Nosarzewska

Fascynatka ruchu, joginka, tancerka, trenerka personalna. Ciągle zadaje pytania o to jak w najbardziej efektywny sposób dbać o swoje ciało i umysł. Wprowadzi uczestników w świat jogi – jej historię i style, a także medytacji i pranajamy.

Barbara Sawaniewska

Dietetyk sportowy współpracujący m.in. z kluczowymi dostawcami diety dla sportowców. Podczas dwugodzinnego wykładu poruszy interesujące uczestników kwestie dotyczące właściwego odżywiania.

Karolina Banaszek

Instruktorka stretchingu i fitness, akrobatka. Podczas dwugodzinnego spotkania wprowadzi uczestników w tajniki pozycji odwróconych – stania na głowie oraz rękach.

Paulina Machaj

Trenerka personalna i medyczna, a także managerka Yoga Beat Studio. Przeprowadzi uczestników przez podstawy anatomii i fizjologii, automasaż mięśniowo-powięziowy, a także razem z Karoliną opowie nieco więcej o działaniu studio.

Karolina Erdmann

Założycielka Yoga Beat Studio i autorka metody treningowej Yoga Beat. Zaopiekuje się uczestnikami przez całość szkolenia, wprowadzi w świat asan i swojej metody, a także podzieli się cennym case study Yoga Beat Studio.

Przewiń do góry

Śródmieście

Mokotów

Zaloguj się