Yoga & Barre
Summer Camp

W 2024 każda z pór roku ma dla Ciebie nowe niespodzianki💛

Nasze jogowe wyjazdy to połączenie ruchu, pysznego jedzenia i absolutnego relaksu dla ciała oraz głowy, a także szansa na nowe doświadczenia!

Czas na odsłonę letnią🍋

☀️ Miejsce: Zagroda Ojrzanów, 50 km od Warszawy ☀️ Termin: 25-28 lipca 2024

Summer Camp | 25-28 lipca

OPENING DAY | 25 LIPCA

Czwartek, ciepły letni dzień, 25 lipca. Czas na rozpoczęcie przedłużonego weekendu - to będzie prawdziwy city break, na który nie musisz pokonywać długich kilometrów.

Przygotowane rzeczy czekają na zakończenie pracy i... ruszasz, by popołudniu dotrzeć w urokliwej okolicy pod Warszawą - Zagrody Ojrzanów. Miejsca, które z naszymi wyjazdami odwiedzamy regularnie!

Na miejscu czas na zakwaterowanie, złapanie pierwszych głębokich oddechów i przełączenie się na tryb slow.

O 18:00 jogowy opening - wystartujemy praktyką mocniejszej jogi, Yoga Beat z Karoliną Erdmann. Będzie rozgrzewająco, energetyzująco i zaskakująco - jak zawsze na praktyce dynamicznej jogi. A to dopiero malutki wstęp:)

Po treningu pyszna, wegetariańska kolacja; miłe niespodzianki przygotowane przez naszych partnerów; i zasłużony chill.

BARRE DAY | 26 LIPCA

Czas na drugi dzień, podczas którego poza Karoliną, będzie z Wami druga prowadząca - Weronika Bartold. Osoby ćwiczące na co dzień w Yoga Beat Studio znają jej zajęcia inspirowane baletem, precyzję ruchu i niebywałą delikatność.

Zanim przyjdzie pora na Weronikę, czas na delikatne wyzwanie... Na porządne rozbudzenie czeka na Ciebie The Beat - to wyzwanie dla ciała i dla głowy, podczas którego poczujesz spore zmęczenie, a jednocześnie jak nigdy uwolnisz się od niepotrzebnych myśli i uczuć. To oczyszczenie, które pozwoli Ci w pełni wejść w czas naszego Summer Camp i wynieść z niego maksimum przeżyć.

Na jego zakończenie będzie towarzyszyło Ci wiele emocji, na których poskładanie przyjdzie czas... oraz wilczy apetyt - i tym zajmiemy się od razu na pysznym śniadaniu.

W dalszej części dnia sesja baletowa i sesja relaksacyjna z Weroniką, przeplecione super chillem w słońcu, na pomoście.

YOGA EXPERIENCE DAY | 27 lipca

Sobotę rozpoczniemy od treningu wzmacniającego Tone Beat z Karoliną, który pozwoli popracować nad naszymi nogami, pośladkami, zmierzając do ich wzmocnienia i wysmuklenia.

Klasycznie po pierwszym treningu - pyszne śniadanie, a po czas wolny. Jak go wykorzystasz? Na summer campie opcji jest ogrooom - książka, opalanie, pływanie w jeziorze, a może masaż? Korzystaj z natury i pięknego miejsca NA MAKSA!

Przed obiadem ponownie czas na jogę. W sobotę odwiedzi nas w Zagrodzie nasz instruktor jogi, Justin Kirschner, który poprowadzi dla uczestnik autorską praktykę Yoga Experience.

Na zakończenie dnia kompletny relaks przy jodze Karoliny.

CLOSING DAY | 28 LIPCA

Po przebudzeniu zaczyna już pojawiać się myśl, że to ostatnie godziny spędzone w naszej ukochanej Zagrodzie Ojrzanów.

Co czeka na Ciebie na zakończenie? Glow with The Flow - co to za praktyka? Dynamiczna joga, duża ilość pozycji odwróconych dzięki którym buzia nabierze kolorytu i blasku. Tak, z wyjazdu wrócimy pełni glow i słonecznej opalenizny.

Po jodze czas na ostatnie wspólne śniadanie, ostatnie rozmowy, pakowanie i wyjazd do domu - z nowymi siłami i świeżą energią do działania. Złap to wewnętrzne słońce!

Jedziesz z nami?

Zaloguj się