Yoga & Pilates
Spring Flow

W 2024 każda z pór roku ma dla Ciebie nowe niespodzianki 💚

Nasze jogowe wyjazdy to połączenie ruchu, pysznego jedzenia i absolutnego relaksu dla ciała oraz głowy, a także szansa na nowe doświadczenia!

Czas na wiosenne harce 🤸‍♀️

🌱 Miejsce: Dzika Kaczka, Mazury
🌱 Termin: 23-26 maja 2024

Spring Flow | 23-26 maja

OPENING DAY | 23 maja

Jest czwartek, 23 maja. Zamknięte tematy pracowe czy osobiste masz za sobą, dopakowujesz ostatnie rzeczy do swojej walizki po czym wrzucasz ją do auta i ruszasz w kierunku naszych przepięknych, polskich Mazur.

Celem podróży jest wieś Faszcze, zlokalizowana niedaleko Mikołajek, gdzie mieści się cudowna osada Dzika Kaczka, w której odbędzie się nasz wiosenny wyjazd jogowy.

Na miejscu czas na zakwaterowanie, złapanie pierwszych głębokich oddechów i przełączenie się na tryb slow.

O 18:00 jogowy opening - wystartujemy praktyką Power Vinyasy z Karoliną Erdmann. Będzie rozgrzewająco, płynnie, różnorodnie. To wstęp do kolejnych wyzwań tego campu.

Po treningu pyszna, wegetariańska kolacja; miłe niespodzianki przygotowane przez naszych partnerów; i błogi chill.

CANOEING DAY | 24 MAJA

Spokój piątkowego poranka zostanie delikatny zakłócony autorskim treningiem Karoliny. The Beat to wyzwanie dla ciała i dla głowy, podczas którego poczujesz spore zmęczenie, a jednocześnie jak nigdy uwolnisz się od niepotrzebnych myśli i uczuć. To oczyszczenie, które pozwoli Ci w pełni wejść w czas naszego Spring Flow i wynieść z niego maksimum przeżyć.

Po intensywnym porannym treningu przekonasz się, że pyszne śniadanie może mieć nad wyraz dużą wartość:) Zjemy i lecimy dalej z programem - to dzień na małą przygodę.

Jeśli tylko warunki pogodowe pozwolą zabieramy Was na spływ kajakowy rzeką Krutynią. Będzie wesoło!

Popołudniu w Dzikiej Kaczce znów znajdziemy się na sali na dłużej praktyce, poprowadzonej przez drugą z instruktorek, Julię Bąbel. Intensywniejsza wersja pilatesu oraz przyjemne rozciąganie to idealny plan na zakończenie dnia.

WORKOUT & RELAX DAY | 25 maja

Kolejny pełny dzień naszego wyjazdu, tym razem spędzony w całości w Dzikiej Kaczce. Tego dnia już całkowicie pochłonie Cię klimat osady, sielskiego relaksu, naszych praktyk jogi czy pilatesu oraz (dla chętnych) relaksacyjnych masaży.

Sobotę rozpoczniemy od treningu wzmacniającego Tone Beat z Karoliną, który pozwoli popracować nad naszymi nogami, pośladkami, zmierzając do ich wzmocnienia i wysmuklenia.

Po śniadaniu i czasie wolnym, ukochany przez klientów Yoga Beat Studio mix up, czyli połączenie Pilatesu & Yogi z Julią.

Na zakończenie dnia kojąca, rozluźniająca praktyka Yoga Relax Beat, będąca idealnym dopełnieniem dnia.

CLOSING DAY | 26 maja

Po przebudzeniu powoli zaczyna już pojawiać się myśl, że to ostatnie godziny spędzone w magicznej Dzikiej Kaczce. Wyciągasz z walizki następny strój treningowy i idziesz dać z siebie wszystko podczas sesji dynamicznej jogi Yoga Beat z Karoliną. To będzie cudowne dopełnienie wyjazdu.

Czy wiesz, że dzisiaj Dzień Matki? Może to świetny pomysł, by ten wyjazd spędzać właśnie wspólnie z własną matką bądź zażyczyć go sobie od swoich pociech? 🙂 Tak podpowiadamy, bo ten weekend mógłby być dla mam bardzo miły...

Po jodze czas na ostatnie wspólne śniadanie, ostatnie rozmowy, pakowanie i wyjazd do domu - z nowymi siłami i świeżą energią do działania. Co Ty na to?

Zaloguj się