PINK OCTOBER

SHOW YOUR SUPPORT FOR BOOBS

Październik jest miesiącem kobiet:)

Chcemy, abyście poczuły się wyjątkowo i sprawczo, dlatego wspólnie z naszymi partnerami przygotowaliśmy specjalne wydarzenie. Dobroci czekają na każdą z Was, a dodatkowo wspólnie zadziałamy w szczytnym celu.

Na zakończenie różowego października, w niedzielę 29 października 2023 zapraszamy Cię do przestrzeni Yoga Beat Studio Mokotów, by wspólnie podczas różnych akcji zbierać środki na fundację Rak'N'Roll i rollować raka.

Nie może Cię zabraknąć tego dnia!

SAVE THE DATE
29 paź 2023 | 9:00-17:00

Co dla Ciebie przygotowaliśmy?

ZAJĘCIA YOGA BEAT STUDIO

Bestsellerowe propozycje naszych zajęć, o różnorodnej specyfice. Tego dnia możesz spróbować u nas zarówno jogi, jak i pilatesu, czy zajęć rozciągających. Zajęcia będą odpowiednie na każdym poziomie zaawansowania, więc nie obawiaj się, że nie dasz rady jeśli nie ćwiczysz regularnie.

Wykłady tematyczne

Półgodzinne wykłady przekazujące dawkę istotnej dla kobiet wiedzy i inspirujące do zadbania o siebie na różnych płaszczyznach. Tego dnia spotkania poprowadzą cztery specjalistki - dietetyczka, fizjoterapeutka uroginekologiczna, ginekolożka oraz psychoonkolog. Posłuchaj i zadbaj o siebie.

UPOMINKI DLA KAŻDEGO

Abyś poczuła się u nas tego dnia wyjątkowo, dla każdego przygotowaliśmy miły upominek wspólnie z naszymi partnerami.

Nie wyjdziesz ze studio z pustymi rękoma:), zachowasz miłą pamiątkę, która przypomni Ci o tym wydarzeniu po jego zakończeniu.

LOTERIA PREZENTOWA

Co powiesz na dodatkowy prezent? Mamy blisko setkę nagród o wartości nawet 650 zł! Podczas całego wydarzenia (lub do wyczerpania nagród) będzie możliwość zakupienia losu i zgarnięcia prezentu.

POCZĘSTUNEK

Dla dopełnienia dobroci zadbaliśmy również o drobny poczęstunek. Zadbamy o pyszną kombuchę Komvida oraz poczęstunek od Cateringu Dietetycznego Fit Kalorie.

WSPÓLNY CEL

Wyrolluj raka! Wspólnie zbieramy środki na fundację Rak'N'Roll. Jak to wygląda?

Bilet wstępu na wydarzenie to 50 zł, loteria prezentowa - 100 zł, datki wrzucone do puszki Fundacji. Kwoty mogą być wyższe, jeśli tylko masz ochotę wesprzeć bardziej!

Plan dnia

Ten dzień zapowiada się naprawdę rewelacyjnie... czekają na Ciebie 4 godzinne sesje treningowe oraz 4 wyjątkowe wykłady. Bilet wstępu na wydarzenie to 50 zł (lub więcej, jeśli masz ochotę wesprzeć bardziej) wrzucone na wejściu do puszki Fundacji Rak'N'Roll. Wrzucasz i korzystasz, ile masz ochotę:)

Na treningi oraz wykłady obowiązują zapisy! Jak zarezerwować miejsce?
1. Wejdź na stronę Grafik > Grafik Mokotów
2. W zakładce "Kup karnet" wybierz bilet Pink October za 0 zł i dodaj go do swojego konta
3. W zakładce "Grafik zajęć" wybierz interesujące Cię zajęcia i wykłady w dniu 29.10

Jeśli jeszcze nie dokonałaś rezerwacji, bo nie jesteś przekonana... czytaj dalej i utwierdź się w przekonaniu, że warto 🙂

9:00-10:00 AROMA YOGA | MARTA PRZYJAŁKOWSKA

Przy kojącym zapachu olejków eterycznych, będziesz mieć okazję na spotkanie ze sobą. Łagodna i jednocześnie angażująca praktyka zadba o Twoje ciało oraz uspokoi umysł!

10:10-10:40 THE NEEDS OF THE SOUL | SYLWIA WICIŃSKA

Czego pragnie nasza dusza?
Czym jest nasze wewnętrzne źródło mocy oraz czego potrzebujemy aby działało ono poprawnie? O biologicznych reakcjach jako sygnałach awaryjnych dla mózgu, o równowadze, o wyzwaniach współczesnego świata. Zastanowimy się, dlaczego obrane normy społeczne coraz częściej są szkodliwe i wprowadzają nas w “tryb przetrwania”.

10:50-11:50 PILATES & YOGA | NATALIA ŁONIEWSKA

Idealna kombinacja płynności jogi oraz precyzji, którą charakteryzuje się pilates. Zadbamy o solidną pracę i uelastycznienie mięśni oraz uspokojenie umysłu. Idealna propozycja, jeśli chcesz wzmocnić całe ciało, nie rezygnując z jogowego, harmonijnego flow.

12:00-12:30 COOL & SEXY | CELINA WYCECH, FEMIPHYSIO

Fizjoterapia uroginekologiczna
Bolesne miesiączki, bolesne stosunki czy nietrzymanie moczu to nie norma... Na wykładzie poznasz, czym jest fizjoterapia uroginekologiczna i kto powinien z niej skorzystać. Obalimy mity dotyczące mięśni dna miednicy i nietrzymania moczu. Dowiesz się, jak w prosty sposób możesz poprawić swój komfort życia

12:40-13:40 POWER VINYASA | KAROLINA KOSTOŃ

Płynne, średnio intensywne flow, w którym oddech poprowadzi nas przez wszystkie asany. Wspólnie popracujemy nad siłą oraz elastycznością całego ciała.

13:50-14:20 LOSING IS NOT AN OPTION | ALEKSANDRA KSIĘŻOPOLSKA, INFEMINI

Profilaktyka i wczesne wykrywanie nowotworów ginekologicznych
Jak zadbać o profilaktykę kobiecego zdrowia? Opowiemy o najczęstszych nowotworach narządu rodnego, o ich profilaktyce i wykrywaniu (rak szyjki, jajników, trzonu macicy, sromu i piersi), jakie badania wykonywać i jak ważne jest wykrycie nowotworu na wczesnym etapie

14:30-15:30 STRETCH THERAPY | MAGDALENA KRZYMOWSKA

Przyjemne rozciąganie relaksujące i rozciągające ciało, terapia ruchem. Ukoisz swój układ nerwowy i zatrzymasz się, by pobyć na moment ze sobą.

15:40-16:40 HEALTH BEGINS IN THE MIND | ADRIANNA SOBOL

Zdrowie zaczyna się w głowie
O zdrowiu psychicznym, stresorach środowiskowych i umiejętnościach organizmu w radzeniu sobie z nimi. Porozmawiamy o profilaktyce zdrowia psychicznego, higienie emocjonalno-zawodowej, depresji i nerwicy, etykiecie samoopieki, treningu uważności oraz zdrowym egoizmie

Upominki, loteria, poczęstunek...

Nasze treningi oraz tematyczne wykłady to nie jedyne atrakcje jakie dla Ciebie przygotowaliśmy!

UPOMINEK DLA KAŻDEGO

Wspomnieliśmy już, że chcemy abyś poczuła się tego dnia wyjątkowo? Dlatego też dla każdej osoby, która odwiedzi nas tego dnia i dorzuci cegiełkę od siebie, my też mamy coś miłego. Wspólnie z partnerami Infemini, Your Kaya, The scents of India, Almania, B'Estee oraz Beat Studio TV przygotowaliśmy 200 upominkowych zestawów. Nie wyjdziesz od nas z pustymi rękoma.

LOTERIA PREZENTOWA

Dla tych, którzy mają ochotę na większe wsparcie Fundacji Rak'N'Roll i dla zrobienie sobie dodatkowej przyjemności. Mamy blisko setkę wyjątkowych prezentów do wygrania! Wrzucasz 100 zł do puszki Fundacji i losujesz:) Czekają na Ciebie nagrody od naszych partnerów: FemiPhysio, Your Kaya, Joy in me, Bogna Skin, Czaje, Sfera Życia, Berry Doe, Justyna Mazur, B'Estee, Polemika, The Bowl Book, Health Botanics, Jaśnie Plan, Oio Lab, Say Hi, Olini, Beat Studio TV.

POCZĘSTUNEK

Nie zabranie również czegoś smacznego:) Zadba o to Catering Dietetyczny Fit Kalorie oraz producent pysznej kombuchy Komvida.

Partnerzy wydarzenia

Jak dołączyć?

Ten dzień zapowiada się naprawdę rewelacyjnie... czekają na Ciebie 4 godzinne sesje treningowe oraz 4 wyjątkowe wykłady. Bilet wstępu na wydarzenie to 50 zł (lub więcej, jeśli masz ochotę wesprzeć bardziej) wrzucone na wejściu do puszki Fundacji Rak'N'Roll. Wrzucasz i korzystasz, ile masz ochotę:)

Na treningi oraz wykłady obowiązują zapisy! Jak zarezerwować miejsce?
1. Wejdź na stronę Grafik > Grafik Mokotów
2. W zakładce "Kup karnet" wybierz bilet Pink October za 0 zł i dodaj go do swojego konta
3. W zakładce "Grafik zajęć" wybierz interesujące Cię zajęcia i wykłady w dniu 29.10

Zaloguj się