Full Body Retreat

Nasze jogowe wyjazdy to połączenie ruchu, pysznego jedzenia i absolutnego relaksu dla ciała i głowy, a także szansa na nowe doświadczenia!

Przygotowaliśmy tym razem prawdziwą różnorodność treningów Yoga Beat Studio, prowadzonych przez aż 4 instruktorów! Postaw swojemu ciału wyzwanie i przeżyj tę przygodę. 

Miejsce: Zagroda Ojrzanów
Termin: 5-8 września 2024

Full Body Retreat | 5-8 września

YOGA OPENING | 5 WRZEŚNIA

Czas na zakończenie lata pełne aktywności, pysznego jedzenia i relaksu pośród natury. Mamy dla Ciebie wyjątkowy przedłużony weekend, łączący w sobie przekrojową ofertę Yoga Beat Studio.

Przygotowane rzeczy czekają na zakończenie pracy i... ruszasz, by popołudniu dotrzeć w urokliwej okolicy pod Warszawą - Zagrody Ojrzanów. Miejsca, które z naszymi wyjazdami odwiedzamy regularnie - w tym roku 3 raz, na Waszą prośbę!

Na miejscu czas na zakwaterowanie, złapanie pierwszych głębokich oddechów i przełączenie się na tryb slow.

O 18:00 jogowy opening - wystartujemy praktyką mocniejszej vinyasy, Power Vinyasa z Paulą Mońską. Będzie rozgrzewająco i energetyzująco, z kojącym zakończeniem. A to dopiero malutki wstęp do całego wyjazdu. 🙂

Po treningu pyszna, wegetariańska kolacja; miłe niespodzianki przygotowane przez naszych partnerów; i zasłużony chill.

PILATES MOVE | 6 WRZEŚNIA

Czas na drugi dzień, który również rozpoczynamy pod okiem Pauli Mońskiej. Na rozbudzenie poranny trening Sweat It Out - dynamiczny trening, dzięki któremu na dobre wejdziesz w wyjazdowy klimat, wyrzucisz niepotrzebne myśli i emocje i nastroisz się na dobry czas. Będzie intensywnie!

Z potreningowym apetytem udamy się na pyszne śniadanie, a później rozmowy, relaks, słońce, by w południe znów wrócić na salę i oddać się praktyce łączącej w sobie dwie dobrocie - Pilates & Yoga. Jogowe flow i precyzja pilatesu, wzmacnianie i budowanie elastyczności w jednym. Idealne w środku dnia. I obiad!

Na zakończenie dnia jeszcze jedna sesja na sali Healthy Back Practice, tym razem pod okiem Pauliny Bonieckiej. Będzie już delikatnie, skupimy się na naszych plecach i na tym jak ulżyć ich obciążeniom na co dzień.

Kolacja i zakończenie dnia. Co wybierzesz? Rozmowy do późnej nocy czy może wieczór z książką? A może masaż lub sauna?

BARRE FLOW | 7 WRZEŚNIA

Kolejny dzień wyjazdu podczas którego dołączy do nas na wszystkie praktyki Weronika Bartold. Osoby ćwiczące na co dzień w Yoga Beat Studio znają jej zajęcia inspirowane baletem, precyzję ruchu i niebywałą delikatność.

Zaczniemy od Slim Legs na rozbudzenie ciała. Trening łączący w sobie elementy wzmacniające oraz ćwiczenia cardio skoncentrowane wokół nóg i pośladków.

Pośrodku dnia Barre & Pilates łączące w sobie elementy taneczne, baletowe i cudowne zasady pilatesu. Wyjątkowe doświadczenie dla ciała.

Wieczór z kolei ponownie przyniesie spokojną praktykę rozciągającą, skupioną tym razem wokół bioder - Flexibility for Hips. Pozwoli na ich otwarcie i rozluźnienie, co może być świetnym wstępem do przygotowań do szpagatu.

Pomiędzy treningami klasycznie, jak zawsze - słońce, posiłki i masaże dla chętnych!

THE BEAT CLOSING | 8 WRZEŚNIA

Pora na ostatni dzień i gwóźdź programu. Prosto z zagranicznego wyjazdu w Chorwacji, Karolina Erdmann ze swoim kultowym programem The Beat, bez którego nie odbył się jeszcze żaden z naszych retreatów.

To wyzwanie dla ciała i dla głowy, podczas którego poczujesz spore zmęczenie, a jednocześnie jak nigdy uwolnisz się od niepotrzebnych myśli i uczuć.

To oczyszczenie, które pozwoli Ci lepiej wejrzeć w siebie. Na jego zakończenie będzie towarzyszyło Ci wiele emocji, a wyjazd stanie się niezapomniany.

Ostatnie wspólne śniadanie i… wracamy do codzienności.

Zaloguj się