Szkolenia i warsztaty

Cyklicznie prowadzimy Szkolenie Instruktorów Yoga Beat rozwijające warsztat uczestniczek zarówno w praktyce własnej, jak i instruktorskiej. Szkolenie jest dobrym wstępem do pracy jako instruktor

W studiach regularnie prowadzimy Warsztaty. Są to sesje skoncentrowane na pogłębieniu wiedzy i umiejętności lub wydarzenia z nurtu wellness np. ćwiczenia oddechowe czy kąpiel w dźwiękach mis tybetańskich.

Część materiałów udostępniamy również w formie online na www.beatstudio.tv

Szkolenia i warsztaty

Cyklicznie (najczęściej dwa razy w roku) prowadzimy Szkolenie Instruktorów Yoga Beat rozwijające warsztat uczestniczek zarówno w praktyce własnej, jak i instruktorskiej. Szkolenie jest dobrym wstępem do pracy jako instruktor - również w naszych studiach, co oferujemy najlepszym kursantkom:)

W studiach regularnie prowadzimy Warsztaty. Są to sesje skoncentrowane na pogłębieniu wiedzy i umiejętności lub wydarzenia z nurtu wellness np. ćwiczenia oddechowe czy kąpiel w dźwiękach mis tybetańskich.

Część materiałów udostępniamy również w formie online na www.beatstudio.tv

Szkolenie Instruktorów Yoga Beat

Myślisz o ścieżce instruktora jogi, ale poszukujesz bardziej dynamicznego stylu?
Chcesz pogłębić własną praktykę i zrozumieć podstawy jogi?

Zapraszamy na 8-dniowy kurs, który przeprowadzi Cię przez obszary związane z pracą i praktyką instruktora jogi

23-30.06.2023

MODUŁY SZKOLENIA

HISTORIA JOGI

Dowiesz się, jak powstała joga, poznasz jej poszczególne style i odnajdziesz gdzie wśród nich zawiera się Yoga Beat

PRAKTYKA ASAN

Przejdziesz przez technikę podstawowych pozycji jogowych, najczęściej wykonywane w nich błędy oraz sposoby ich korygowania

PRANAJAMA I MEDYTACJA

Poznasz podstawy pranajamy i medytacji, dzięki czemu wpleciesz w swoje zajęcia lub własną praktykę elementy sprzyjające osiąganiu stanu relaksu

METODYKA YOGA BEAT

Rozłożysz na czynniki pierwsze metodę Yoga Beat, dzięki czemu będziesz w stanie samodzielnie budować taką jednostkę treningu

PODSTAWY ANATOMII

Otrzymasz pigułkę podstawowej wiedzy o ludzkim ciele, którą w przystępny sposób przełożymy na wykorzystanie w pracy trenerskiej

PODSTAWY DIETETYKI

Poznasz bliżej tajniki żywienia będące komplementarną częścią do treningu oraz dbania o zdrowe ciało

JOGA JAKO ZAWÓD LUB BIZNES

Wejdziesz w tajniki Yoga Beat Studio i na naszym case study zobaczysz jak można rozwijać się z jogą na różnorodnych płaszczyznach ​

PROWADZĄCY

Zebraliśmy dla Was wyjątkową grupę specjalistów łączących solidną wiedzę teoretyczną z praktycznym doświadczeniem!

Karolina Erdmann

Założycielka Yoga Beat Studio i autorka metody treningowej Yoga Beat. Zaopiekuje się uczestnikami przez całość szkolenia, wprowadzi w świat asan i swojej metody, a także podzieli się cennym case study Yoga Beat Studio.

Karolina Banaszek

Instruktorka stretchingu i fitness, akrobatka. Podczas dwugodzinnego spotkania wprowadzi uczestników w tajniki pozycji odwróconych - stania na głowie oraz rękach.

Barbara Sawaniewska

Dietetyk sportowy współpracujący m.in. z kluczowymi dostawcami diety dla sportowców. Podczas dwugodzinnego wykładu poruszy interesujące uczestników kwestie dotyczące właściwego odżywiania.

Sylwia Nosarzewska

Fascynatka ruchu, joginka, tancerka, trenerka personalna. Ciągle zadaje pytania o to jak w najbardziej efektywny sposób dbać o swoje ciało i umysł. Wprowadzi uczestników w świat jogi - jej historię i style, a także medytacji i pranajamy.

Julia Bąbel

Trenerka jogi i pilatesu, zafascynowana ciałem ludzkim podczas ruchu. Na swoich zajęciach zwraca ogromną uwagę na dokładność wykonywanych ćwiczeń. Opowie i przedstawi nam technikę podstawowych pozycji jogowych.

Karina Ostapiuk

Socjolożka, antropolożka kulturowa i coach, autorka podcastu life-life balance zafascynowana ruchem i psychologią. W trakcie wykładu poświęconemu psychologii sportowej opowie o tym, jak daleko sięga kontrola umysłu nad ciałem.

INFORMACJE PRAKTYCZNE

Czas trwania: 8 dni teorii i praktyki
Miejsce: Całość zajęć odbywa się w Yoga Beat Studio Mokotów (Wilcza 46 / Kielecka 23, Warszawa)
Harmonogram: w tygodniu od 10:00 do 17:00, a w weekend od 13:00 do 20:00. Dokładny harmonogram szkolenia może ulec drobnym modyfikacjom o czym informujemy uczestników przed rozpoczęciem szkolenia
Koszt: 2590 zł (z VAT), płatne w dwóch ratach (zadatek 1000 zł*, 1590 zł płatność końcowa) *Zadatek jest bezzwrotny

Co zyskasz po ukończniu szkolenia: po realizacji szkolenia otrzymujesz certyfikat ukończenia Szkolenia Treningu funkcjonalnego z elementami jogi, natomiast po wykonaniu i pozytywnej ocenie zadania praktycznego otrzymujesz dyplom Instruktora Yoga Beat.
Najlepszych kursantów zapraszamy do pracy w naszym Yoga Beat Team!

DOŁĄCZ DO SZKOLENIA INSTRUKTORÓW

Miejsce na Szkoleniu możesz zarezerwować wpłacając zadatek w wysokości 1000 zł i dopłacając pozostałą część na 10 dni przed Szkoleniem lub opłacając całe szkolenie od razu przy zakupie.
Zapisy: agata@yogabeat.pl

Meditation Lab: Poznaj świat medytacji

KOLEJNY KURS
W 2023 ROKU

Zapraszamy Cię na Meditation Lab, dwudniowy kurs wprowadzający do świata medytacji. Chcesz zaczerpnąć dużą dawkę teorii i praktyki tej formy relaksacji? A może po prostu zrobić coś dla siebie…? Planujesz wdrożyć medytację do swojej codziennej rutyny i zadbać o własne odprężenie? A może jesteś trenerem innych form i interesuje Cię urozmaicenie swoich zajęć o dodatek przyjemnego relaksu?

INFORMACJE O KURSIE

PODCZAS KURSU

- Dowiesz się, czym jest medytacja i jaki jest jej wpływ na ciało oraz umysł?
- Poznasz rodzaje medytacji w teorii oraz praktyce
- Zdobędziesz narzędzia do samodzielnej praktyki medytacji
- Zyskasz podstawy do wdrożenia medytacji do swoich zajęć

GŁÓWNA PROWADZĄCA: KASIA KLIMCZEWSKA

Nauczycielka Jogi Nidry, Jogi Yin i medytacji. Swoją przygodę z ruchem zaczynała wspinając się na drzewa za dzieciaka, potem podjęła studia na warszawskim AWF i wsiąkła w świat fitnessu.

Po latach przerwy wróciła do pracy z ciałem już jako nauczycielka jogi. Ukończyła kursy w Indiach, Hiszpanii i Polsce, uczy regularnie od 6 lat prowadząc zajęcia grupowe, prywatne i szkoląc przyszłych nauczycieli.

Uwielbia gotować, robić zdjęcia i nigdzie się nie spieszyć 🙂

INFORMACJE PRAKTYCZNE

Już wkrótce więcej informacji

Śródmieście

Mokotów

Zaloguj się