Witaj w Yoga Beat Studio!

Jeśli szukasz alternatywy dla popularnych siłowni i klubów fitness, Yoga Beat Studio to miejsce dla Ciebie. Nasi trenerzy pokażą Ci treningi dotychczas znane tylko za oceanem. W rytmie najnowszych kawałków będziesz mógł spróbować dynamicznej jogi, czy nowoczesnych zajęć baletowych, podczas których wysmuklisz ciało i oczyścisz umysł. Wyciśniemy z Ciebie siódme poty i doprowadzimy do granic możliwości. Na koniec osiągniesz nieopisany spokój i nie będziesz mógł doczekać się kolejnego treningu.

Założycielka - Karolina Erdmann

Można wytańczyć albo wyśpiewać marzenia, a wyjogować? Udowodnię Ci, że choć nie znajdziesz tego hasło w słowniku, ono rzeczywiście istnieje!

Od zawsze byłam blisko związana ze sportem. Trenowałam taniec, a także uzyskałam tytuł trenera personalnego IFAA.
Z czasem trafiłam na Tarę Stiles i jej metodę – Starala Yoga. Nie namyślając się długo, wsiadłam do samolotu i zapukałam do nowojorskiego studia Tary. Po intensywnym kursie, zdecydowałam się zaryzykować i zmienić moje życie.

Otworzyłam Yoga Beat Studio, w którym spotkasz świetną ekipę i przekonasz się, że YOGA nie jeden ma BEAT – czasem rodem z Gwiezdnych Wojen! Stworzyłam dla Ciebie zajęcia, dzięki którym wyrzeźbisz piękne ciało, osiągniesz wewnętrzny spokój oraz nabierzesz siły, żeby podobnie jak ja – zmienić swoje ŻYCIE!

Nasz Zespół

Karolina Erdmann

Założycielka Yoga Beat Studio i autorka metody treningowej Yoga Beat. Wiecznie uśmiechnięta – wulkan energii i optymizmu:) Pasjonatka jogi i fitness, niezmiernie kreatywna – jej trening za każdym razem Cię czymś zaskoczy:)

Karolina Król

Tancerka, instruktorka tańca jazzowego i miłośniczka Yogi Beat. Przez wiele lat szkoliła się pod okiem cenionych choreografów. Prywatnie spokojna, kobieca i z klasą, na sali ceni ciężką pracę i systematyczność.

Dominika Kojro

Joginka i aktorka. W ruchu do zawsze. Skończyła kurs Ashtanga Vinyasy Yogi u Basi Lipskiej, podróżowała do Indii gdzie praktykowała pod okiem Lino Miele. Ostatnio zafascynował ją trening funkcjonalny. Eksperymentuje sprawdza i stara się łączyć różne formy ruchu, żeby dać Wam wszystko co najlepsze <3

Zuzanna Kijanowska

Pasjonatka stretchingu, pole dance i akrobatyki Kilkukrotna mistrzyni Polski w Akrobatyce Sportowej. Prowadzi zajęcia rozciągające, chętnie pomoże w nauce stania na rękach!

Paulina Rogóska

Instruktorka fitness oraz stretchingu. Doświadczona w intensywnych treningach interwałowych i wzmacniających, ale także strefie wyciszającej i rozciągającej ciało. Uśmiechnięta, motywująca do ćwiczeń i zarażająca pozytywną energią!

Paulina Machaj

Instruktorka fitness uwielbiająca trening funkcjonalny i siłowy, budujący sprawną sylwetkę. W treningu stawia na mobilność i stabilność, które rozwija na zajęciach Rollin’ Beat. Prowadzi także treningi personalne dopasowane do potrzeb ćwiczącego

Ewelina Kruk

Tancerka, pedagog, choreograf. Absolwentka wydziału choreografii Uniwersytetu Kultury i Sztuki w Mińsku. Na co dzień związana z Teatrem Rampa w Warszawie. W Studio prowadzi zajęcia inspirowane klasycznym baletem.

Karolina Lejkam

Trener personalny, instruktorka fitness i pasjonatka zdrowego stylu życia. Specjalizuje się w treningach funkcjonalnych i wzmacniających, a jej zajęcia są pełne kreatywności.

Karolina Banaszek

Instruktorka stretchingu i fitness. Aktorka cyrkowa, tancerka, choreograf, pasjonatka akrobatyki. W Studio prowadzi stretching i treningi oparte o elastyczne gumy. Wiecznie uśmiechnięta optymistka, potrafi zmotywować do intensywnego treningu.

Gosia Reysner

Trener Crossfit, instruktor fitness, top trener magazynu Shape. Ceni możliwość ciągłego rozwoju w sporcie, zwraca szczególną uwagę na technikę ćwiczeń. Zawsze uśmiechnięta, otwarta i pełna energii, uwielbia kontakt z ludźmi:)

Ania Stobnicka

Tancerka, instruktor techniki tańca, a obecnie Barre Beat. Na swoim koncie ma wiele osiągnięć tanecznych w kraju i za granicą. Na zajęciach zwraca uwagę na prawidłową postawę ciała oraz rytm wykonywanych ćwiczeń

Michał Bernat

Absolwent AWF, trener personalny i instruktor boksu. Promuje rekreacyjną formę boksu wśród kobiet i mężczyzn. Na treningach stawia na technikę i jakość ruchu. Nauczy Was boksować i da niespotykany wycisk!

Media o nas

 • Karolina Erdmann z Yoga Beat zachwyciła nas swoją energią i optymizmem. Pokazała nam zajęcia, które nie katują, a dają piękną sylwetkę i dobre samopoczucie.

  Avanti Fit & Beauty
 • Nie znajdziecie drugiej takiej osoby jak Karolina Erdmann z Yoga Beat..znak rozpoznawczy – energia, uśmiech, pięknie wyrzeźbione ciało i sala pełna osób chętnych do ćwiczenia jogi:)

  Shape
 • Karolina Erdmann jest wyjątkową trenerką, nie znajdziecie drugiej takiej..znak rozpoznawczy – energia, uśmiech, pięknie wyrzeźbione ciało i sala pełna osób chętnych do ćwiczenia jogi:)

  ChilliZet
 • Karolina Erdmannn z Yoga Beat to wulkan pozytywnej energii, który potrafi każdego pasjonata sportu zarazić miłością do jogi.

  Radio Czwórka
 • Karolina to filigranowa blondynka z uśmiechem na twarzy. Kocha życie, muzykę, naturę i jogę. Po jogowe inspiracje lata do Nowego Jorku, a playlistę do treningu układa oglądając Gwiezdne wojny i Jamesa Bonda.

  Magazyn Girls Dziewczyny Trenują
 • Yoga Beat opierta jest na założeniu, że jogę możemy modyfikować zgodnie z naszym charakterem i kondycją, co pozawala nam osiągnąć harmonię między ciałem a duszą.

  Magazyn Joga

Partnerzy Studio

Trenerów ubiera

Znajdziesz u nas najnowsze kolekcje ubrań Reebok dedykowanych jodze

Maty do jogi zapewnia

Znajdziesz u nas przepiękne maty, ręczniki i butelki na wodę JOY in me